Wpis z mikrobloga

#rower #pytanie
Czy jest możliwe że #!$%@? przednią przerzutkę podczas próby ustawienia. Rower jest nowy i od początku łańcuch ocierał. Próbowałem użyć śrub h I l ale nie pomogło. Spróbowałem więc podciągnąć linkę i to był błąd. Wszytko się #!$%@?ło,3 przerzutka nie chce się wrzucić, nawet fizycznie przerzutka nie przekracza największej zębatki? Kto coś? #!$%@? mi w dupę
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Haczinson rozregulowałeś w #!$%@?. Też mi się kiedyś tak udało xD Teraz albo zrobisz to na spokojnie z głową i dobrym instruktażem z YT, albo czekaj do jutra na jakiś otwarty serwis i miej nadzieję że Ci to zrobią od ręki.

  • Odpowiedz
  • 1
@Haczinson mój sposób na ustwienie przedniej przerzutki. Oczywiście pod warunkiem jeśli jest do rzeczy ustawiona na ramie.
1. odkręć linkę przedniej przerzutki i z tyłu wrzuć na 1 bieg (największy blat). Manetki przed ia ustaw na bieg 1.
2. środka L kręć tak żeby wewnętrzna strona wózka przerzutki (bliżej ramy) ino ino muskała lancuch. Od tego położenia odkręć śrubę (przeciwnie do ruchów wskazówek zegara) o 1/4 obrotu. I to by było na
  • Odpowiedz