Wpis z mikrobloga

2 tygodnie spędziłem na wolontariacie w obozie w Oświęcimiu
Spotkałem kilka ostatnich osób które przetrwały to piekło i miałem okazje uścisnąć im dłonie
Widziałem łzy w oczach młodych Niemców kiedy składaliśmy kwiaty w pamięci pomordowanych

A jakaś … ludzka glista cieszy się z cierpienia ludzi na froncie nie ważne po której stronie bo sama gówno w życiu przeżyła i gówno w życiu widziała. Rosjanin Ukrainiec Polak czy Amerykanin każdy cierpi tak samo bo każdy jest człowiekiem. Nie mam większej pogardy niż do ludzi których cieszą tragiczne doniesienia o losach niektórych żołnierzy lub cywili niezależnie po której stronie konfliktu są. Dlatego raz na jakiś czas hobbystycznie zgłaszam na policję nienawistne posty które jawnie popierają nieludzkie metody prowadzenia wojny i/lub doniesienia o tragicznych śmierciach. Tak żeby niektóre osoby wiedziały, że nie są anonimowe w internecie. I tak, jest na to artykuł, ścigany z urzędu.
#ukraina #wojna #rosja
  • 26
@staryalkus: Imo ze zgłoszeniami na policję przesada ale się zgadzam. Jak na przykład dzisiejsze robienie sobie żartów z tego ataku w Hurgadzie. Ojciec oglądał jak jego syn umiera i wola go o pomoc a on sam po jego śmierci popełnił samobójstwo.
@staryalkus:

Nie mam większej pogardy niż do ludzi których cieszą tragiczne doniesienia o losach niektórych żołnierzy lub cywili niezależnie po której stronie konfliktu są.

Nie interesuje mnie kto zaczął, podajcie sobie ręce!

Albo bait, albo straszny z ciebie cynik, skoro ignorujesz fakt, kto tu jest ofiarą i się broni, a kto napastnikiem.

Oczywiście, też wolałbym żeby, po uprzejmej prośbie, napastnicy udali się do swojego państwa, ale jakoś kurcze nie chcą tego
@Bilbo1233: wcale nie przesada. Kilku dzieciaków z mojej ręki już się dowiedziało co to jest życie, i to zazwyczaj są naprawdę dzieciaki, 12-13 lat więc żaden sąd tego nie bierze na poważnie ale jest nauczka na całe życie i o to chodzi.
@Kierowca-ufo Czytaj ze zrozumieniem. Mnie nie interesuje kto w tej wojnie jest ofiarą, a kto agresorem chociaż dobrze wiem. Mi chodzi o zwykłą ludzką przyzwoitość
Dlatego raz na jakiś czas hobbystycznie zgłaszam na policję nienawistne posty które jawnie popierają nieludzkie metody prowadzenia wojny i/lub doniesienia o tragicznych śmierciach. Tak żeby niektóre osoby wiedziały, że nie są anonimowe w internecie. I tak, jest na to artykuł, ścigany z urzędu.


@staryalkus: Ta, oni nie potrafią walczyć z internetowym stalkingiem, nie poczynają żadnych działań w sprawie internetowego hejtu, a ty sądzisz że przejmą się tym że ktoś się z
@staryalkus: a propos obozów zagłady, jak byłem młody, to na wycieczce szkolnej do Oświęcimia byłem świadkiem jak łepek z flagą Izraela na plecach szczał na barak w Treblince. Tak mi się przypomniało