Wpis z mikrobloga

Najmilsi, wyłączyłem się z pastowania, ale okazja na krótki powrut® jest wyborna i aż prosi się o parę słów. Wczoraj miało miejsce wydarzenie, które dla takiego rynku jak polski jest wręcz epokowe, a nawet w Europie zachodniej stanowi „feel good story”. Dawid wygrał z nie jednym, ale kilkoma Goliatami, w tym Goliatem-ciemiężycielem polskich kierowców i podatników. Nie dość, że piekarze wygrali 24-godzinny klasyk w swojej kategorii to jeszcze zrobili to w setne urodziny wyścigu i na pożegnanie klasy, która słynęła z najbardziej zaciętej i wyrównanej rywalizacji. Splot tych czynników i fakt, że odbyło się to w cieniu wygranej Ferrari wyścig będzie w przyszłości uznawany za klasyk co jeszcze bardziej wzmocni znaczenie tego zwycięstwa. Nie sugerujcie się ciszą w polskich mediach. Jeśli chcecie poznać prawdziwą wagę tego wyniku spójrzcie na reakcje Scherera i Costy, na komentarz po wyścigu na kanale WEC, na reakcje mediów branżowych. Zachowując obiektywizm ten wynik przebijały tylko podia i wygrana Kubicy w F1.

Przez całe popołudnie banan nie schodził mi z twarzy i te uczucie pozostanie ze mną na długo po wyścigu ( ͡ ͜ʖ ͡)

autosport

#lemans #wec #f1
barystoteles - Najmilsi, wyłączyłem się z pastowania, ale okazja na krótki powrut® je...

źródło: z29857702AMP,Radosc-w-teamie-Inter-Europol-po-wygraniu-LeMans-2

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Zachowując obiektywizm ten wynik przebijały tylko podia i wygrana Kubicy w F1.


@barystoteles: Ja do tego podchodzę tak ogólnie cały sezon 2008 gdzie Kubica miał tyle samo punktów co Kimi ale był 4 w generalce bo wygrał "tylko" jeden wyścig można porównywać do zwycięstwa IEC na LeMans. Próg wejścia jest od wczoraj wyższy albo mamy Kubice 2.0 w F1 ale tak bardziej w stronę Hamiltona lub Verstappena albo któryś z naszych
  • Odpowiedz
  • 5
@T4_LOVER: @Kleklerq Porsche poniosło klęskę, Niemców pewnie szlag trafia.

w polskich mediach lemans #nikogo, kolejne zwycięstwo gówniary z paletkom trafiło na pierwsze strony wszystkich portali w zakładce sport niestety


@T4_LOVER: akurat o Igę nie mam pretensji bo dokonuje wielkich rzeczy, poza tym jej mecz skończył się niemal dobę przed finiszem Le Mans, media zdążyłyby napisać o wszystkim (gdyby chciały).
  • Odpowiedz
Nie sugerujcie się ciszą w polskich mediach.


@barystoteles: @Kleklerq @T4_LOVER
Dzisiaj specjalnie nasłuchiwałem w radiu rano jak będą wychwalać piekarzy. Co usłyszałem? Guwniara z paletkom, serb z paletkom, siatkarze przegrali mecz o guwno. Koniec.
()
  • Odpowiedz
@barystoteles Pewne rzeczy są zbyt wyrafinowane żeby znalazły sie w głównych mediach. Le Mans nie jest dla każdego, a jak wzrośnie popularność to będzie jak z Kubicą, pojawia sie z jednej strony psychofani a z drugiej ludzie którzy wstawiają nieśmieszne zdjęcia z Koterskim
  • Odpowiedz