Wpis z mikrobloga

Po pierwsze to Load Error, po drugie to z turbo gra ładowała się parę minut (1, 2...4 max) a po trzecie to gówno prawda z tym tupaniem i hałasem. Głupawy mit który wziął się z Atari i jest powtarzany prze udających, że są super XD
https://wykop.pl/link/7127677/nie-tylko-black-box-czyli-kartridze-do-c64-opracowane-w-polsce

#commodore #c64 #retrocomputing
Pobierz M.....T - Po pierwsze to Load Error, po drugie to z turbo gra ładowała się parę minut...
źródło: 2023-06-13-093541_1280x800_scrot
  • 4
@MOSS-FETT a dodatkowo, to, że w atari czasami tak się wgrywało z błędem, to nie to, że się tupało; tylko był błąd w samym systemie, który losowo podczas wgrywania powodował błąd...
@masqar: no wiem. wiadomo to od 2021 r. dopiero a do tego np. ja nigdy nie miałem takich problemów z c64 a byłem bardzo ciekawskim dzieckiem więc torturowałem swoją komodorkę na różne sposoby i np. klikanie w klawisze i mielenie dźojem podczas wgrywania nie przeszkadzało, można nawet było zatrzymać magnetofon i znów puścić i szło dalej wgrywanie
@MOSS-FETT Podobnie Ja robiłrm..., tym, że pod koniec wgrywania, to na ekranie pozostały jakieś krzaczki, literki i strzałka skierowana w lewą stronę po joysticku... i czasami liczba 2 (jeszcze pamiętam), wystarczyło zejść o jedną linię w dół i wydać komendę run...
Ja natomiast commodorka maltretowałem też od dziecka, od roku 1985...