Wpis z mikrobloga

362 198 + 160 = 362 358

Nie wiem, skąd kumpel wytrzasnął tę kokardkę wokół Żmigrodu, ale trasa była przedziwna. Myślałem, że to jakiś oficjalny szlak i - jak na Dolinę Baryczy przystało - będzie rekreacyjnie i widowiskowo, a skończyło się na chaszczingach, piaszczingach i chmaromuszingach. Generalnie poczułem się jak na kwadratobraniu i jedynie utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie zabawa dla mnie, zdecydowanie wolę jazdę na rowerze :) Od strony zaopatrzeniowej też wyszło ciekawie, bo poszło 6 l płynów, banan i ledwie kilka biedronkowych wężożelków. Fakt faktem, że na powrocie mocy trochę już brakowało, ale jeść mi się po prostu nie chciało i nawet te żelki wciągałem bardziej z przyzwoitości, niż z potrzeby. A będzie zdaje się jeszcze cieplej :)

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw #gravel #100km

Skrypt | Statystyki
DwaNiedzwiedzie - 362 198 + 160 = 362 358

Nie wiem, skąd kumpel wytrzasnął tę kokard...

źródło: mapka

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Berud: A ja dam Ci plusa POMIMO tego, że jesteś kwadraciarzem ( )

@krytyk__wartosciujacy: Mi się przystanąć nie zdarzyło, ale wolałem ominąć ten temat w głównym wątku ;) W pewnym momencie zostałem o suchych bidonach, choć miałem parę zaopatrzonych znajomych pod ręką, no i na najbliższych kilometrach na trasie były dwie wiochy. Sytuacji kryzysowej nie było, ale i tak dało do myślenia, coraz intensywniej rozglądam
  • Odpowiedz