Wpis z mikrobloga

Zapomniałem się pochwalić :D w Maju pyknal rok bez tego ścierwa jakim są fajki a paliłem prawie 10 lat ????????

Dodatkowo w sierpniu jebnie rok bez alkoholu, gdzie chlalem nałogowo minimum 5 lat, jestem z siebie dumniejszy niż matki pezegrywow jak złapią wreszcie za cycka

#alkoholizm #rzucampalenie #papierosy #chwalesie
#przegryw
Pobierz Qtko - Zapomniałem się pochwalić :D w Maju pyknal rok bez tego ścierwa jakim są fajki...
źródło: Screenshot_2023-06-14-08-28-33-168_com.thehungrywasp.iamsober
  • 46
słuszna uwaga, tez nie rozumiem tej gloryfikacji osób które wyszły z nałogu. Chwalić się powinno osoby które nigdy takowego nie miały a nie cpunow


@RudyZibi: @PiersKurczaka: może moja logika jest jakaś #!$%@?, ale chyba trudniej wyjść z nałogu niż po prostu w niego nie wejść. Dlatego się to docenia.
Tak wam brakuje tego docenienia? To może porozmawiajcie sobie z mamą, to was pochwali, że nie palicie i nie chlejecie
@PiersKurczaka: widzisz nikt cie nie chwalił i dostałeś depresji, to lepiej pochwalmy opa
opie ja cie chwalę, bo wiem jaki to #!$%@? nałóg i gratuluję, mój maks to 3 miesiące i wróciłem do palenia jak zwiedzałem dołek @Qtko
@Qtko: Chyba sztuką jest bardziej się nie uzależnić od tego. Kiedyś przy piwku potrafiłem wypalić pół ramki a następnego dnia nawet nie pomyśleć żeby zapalić. Teraz też nie mam z tym problemu żeby sobie zapalić do piwka na jakieś imprezie, tyle że nie robię tego co tydzień tylko raz na pół roku albo rok. To jest ta różnica.