Wpis z mikrobloga

Weźcie mi wytłumaczcie, o co z tym Watchdogiem wam chodzi? Goście robią dobrą robotę od lat, nawet poszli na zwarcie z rydzykiem do czego niewielu miałoby odwagę. Teraz cały ich dorobek miałby być zaprzepaszczony bo jakiś sędzia piłkarski coś tam coś tam. Nic nie mam do Marciniaka ale jego postać jest naprawdę nieznacząca w porównaniu do problemów społecznych z którymi mierzy się Polska i o których informuje Watchdog pomimo szykan ze strony władzy PiS. Weźcie poukładajcie na nowo swoje priorytety bo inaczej to państwo już całkiem się rozleci.
#polityka #watchdogpolska
  • 5
@dozerman230: Myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie powinien traktować poważnie #watchdogpolska jeśli oni oficjalnie popierają fundację której największym osiągnięciem jest postać Simona Mola. Fundacja "nigdy więcej" nie odcięła się od od niego, ani też nie przeprosiła za swój błąd. Więc dalej są dumni z tego, że wręczyli nagrodę dla osoby która gwałciła polki i zarażała je wirusem hiv.
@wolf13000: No w #!$%@? ważne jakiś tam lost poparcia. W świetle pracy wykonywanej od wielu lat przez watchdog tylko osoby upośledzone mogą powiedzieć, że straciła wiarygodność bo poparła lewacką fundację w wojnach prawacko lewackich, które są totalnie nieistotne dla kraju. To już trzeba być serio szkodnikiem i nie dbać o Polski Interes żeby szykanować fundację, która od wielu lat o niego dba.