Wpis z mikrobloga

Rocznica Wołynia obchodzona jest już przez cały rok na wypoku dzięki ruskim botom i pożytecznym idiotom, więc dla równowagi będę dodawał cyklicznie informacje o polskich zbrodniach dokonanych na innych narodach. Jak ktoś będzie chciał być wołany niech daje plusa.

Dzisiaj Zbrodnia w Zawadce Morochowskiej – Polacy w ciągu 10-20 minut wyrżnęli, dosłownie wyrżnęli 68 Ukraińców - kobiet, dzieci i starców.

"Siostrze połamali nogi i rozcięli brzuch. Matce wycięli język, połamali prawą rękę i rozcięli brzuch czterema pchnięciami bagnetu. Pocięli nogi. Ja, cudem ocalały, żyłem pod zwłokami matki."

25 stycznia 1946 roku do niewielkiej osady wkroczył oddział polskiego wojska – 2. Batalion 34 Budziszyńskiego Pułku Piechoty. Żołnierze momentalnie podpalili zabudowania i zaczęli mordować mieszkańców. W raportach uzasadniano później, że wieś stanowiła bazę UPA – Ukraińskiej Powstańczej Armii. W rzeczywistości jednak żaden mieszkaniec Zawadki nie był członkiem nacjonalistycznej organizacji. We wsi byli wyłącznie bezbronni cywile.

Polscy "żołnierze" jeszcze dwukrotnie przychodzili do Zawadki. Za każdym razem ich bestialstwo nie znało granic, za każdym razem mordowali bezbronnych cywili.

Link do zakopywania, lub dla cywilizowanych Polaków - do wykopywania: https://wykop.pl/link/7130285/polscy-zolnierze-bestialsko-mordowali-niemowleta-starcow-nierozliczona-zbrodnia

#wolyn #bekazpodludzi #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #polska #historia #wojna #podkarpacie #rzeszow
#polskiezbrodnie

  • 36
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego Tylko że my w przeciwieństwie do Ukraińców nie wypieramy się swoich zbrodni, ani też nie gloryfikujemy zbrodniarzy.

To jest ta zasadnicza różnica i przepaść kulturowa, jaka nas dzieli.
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego Jeden komentarz na wykopie. Jak to się ma, do gloryfikowania zbrodniarzy i zbrodniczej ideologii przez Ukraińskie władze? To jest istotą problemu.

Nie powinniśmy przymykać oczu i udawać że nic się nie dzieje tylko dlatego, że Ukraina padła ofiarą rosyjskiej agresji.
  • Odpowiedz
nie wypieramy się swoich zbrodni, ani też nie gloryfikujemy zbrodniarzy.


@kiera1: co do wypierania się - jak na wykopie wrzucisz znalezisko o jakimś żydowskim kolaborancie, to będzie główna w ciągu godziny, ale spróbuj zrobić to samo tylko artykuł o jakimś polskim szmalcowniku albo jakimś pogromie na żydach - od razu zakopią i będą pisać że "nie sra się do własnego gniazda" xd
A co go gloryfikowania zbrodniarzy to np Ogień albo
  • Odpowiedz
Tylko że my w przeciwieństwie do Ukraińców nie wypieramy się swoich zbrodni, ani też nie gloryfikujemy zbrodniarzy.


@kiera1: taaaa, a Łupaszka? Jedwabne? Zresztą nie widziałem na Ukrainie kultu zbrodniarzy, co najwyżej flaga UPA na uroczystościach i portrety Bandery który podczas zbrodni siedział w więzieniu.
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego: Dobra sasza niezła próba ale mykaj do siebie i nie porównuj 68 osób do 120 000... i ukraińcy nie walczą za nas tylko za siebie i swój kraj, bo rosja nie może być jednocześnie tak słaba że nie może pokonać ukrainy i jednocześnie tak silna że napadnie członka NATO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@angelofdeath007: Kacap, chyba masz na myśli ~15.000 ludzi zamordowanych przez Polaków + co najmniej 150.000 przesiedlonych. Zapomniałeś jeszcze dodać o represjach, jakich Ukraińcy doznawali z rąk Polaków przed wojną.

I Ławrow w grudniu 2021 bardzo wyraźnie mówił, że nie chodzi im o Ukrainę, lecz o całą Europę wschodnią i środkową. Nie wypieraj się słów swojego przywódcy.
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego:Hahahah to niezły mój przywódca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gieroju jak ja w 2012 podczas euro realnie waliłem po głowach kacapów to ty pewnie wtedy na księdza jeszcze zorro wołałeś a dzisiaj prowadzisz wielką internetową wojnę :) A to co kacapy mówią to niech sobie mówią, nikt na poważnie nie bierze ich #!$%@? zresztą podobnie jak waszego towarzyszu
  • Odpowiedz
@KoniecTegoDobrego: i bardzo dobrze, że pamięć o ukraińskich mordercach z wolynia nie minie. I nie powinniśmy osłabiać intensywności debaty do czasu pozwolenia że strony ukraincow na cmentarze, pomniki, groby.
To się należy zamordowanym ludziom, cywilizowany pochówek.
Na przepraszam z ich strony mi nie zależy, co mnie obchodzi ich słowo? Xd
  • Odpowiedz