Wpis z mikrobloga

@marcpol: Chodzi Ci o ten rządowy program? Czy jakieś banki same z siebie oferują taki kredyt


@michuuuj: Dostępny jest program Rodzinny kredyt mieszkaniowy czyli kredyty ze spłatą rodzinna i z opcjonalną gwarancją wkładu własnego oraz za chwilę startuje program Bezpieczny Kredyt 2%, gdzie również można uzyskać gwarancję wkładu własnego.
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: nie zebym byl przeciwnikiem kredytow bo sam jeden juz splacilem i drugi koncze, ale no blagam potem przez takie yolo podejscie jest placz i jakies protesty bo ratka gniecie. to tak jak kupowaniem jak Cie nie stac uzywanej klasy premium i potem placz bo serwis drogi. jak ktos nie potrafi lub nie mial jeszcze czasu na zebranie kasy na wklad wlasny to trzeba poczekac i uzbierac. maxymalny lewar to nie
  • Odpowiedz
@borjaki: ja brałem minimalny, chyba 13% wyszło i skończyło się idealnie. Kupiłem w samym dołku 2017 za niecałe 300k, dzisiaj chata warta 600k xD Jakbym czekał, to nie dość, że wydałbym finalnie więcej forsy na dom, to jeszcze wynajem u Janusza 1700 miesięcznie. A tak mieszkam komfortowo w domu, nie na dwóch pokojach i płacę mniej. Tak samo zrobiłem z autem, w 2019 kupiłem za trochę ponad 50k z wkładem lekko
  • Odpowiedz
@Romska_Palo_Ul_Laputa: no czyli miales kase na minimalny wklad wlasny, a tu opisany jest przypadek ze nie ma kasy nawet na ten minimalny wklad. tak wiec Ciebie bylo stac na kredyt , a OPa nie bo nie spelnia warunkow :P. i kombinacja brania gotowkowego na wklad wlasy to jest juz bardzo nierozwazne dzialanie.
  • Odpowiedz