Wpis z mikrobloga

@jurgenpl:

A propo otwartych kuchni…

Pomyślcie sobie jesteście ustatkowanymi anonami
Wraz z loszka szukacie swojego pierwszego m, takie nie za duże nie za małe, 50m w sam raz.
Anondewelopment przedstawia: Prestiżowa inwestycja Nova, city, park, apartments wuj wie co w nazwie, życie w stylu slow, świetnie skomunikowana lokalizacja tylko 10km od centrum blisko żłobek to jest to czego szukasz.

Idziecie więc do dewelopera, przeglądacie plany mieszkań, widzisz te kanapy w sąsiedztwie
@jurgenpl: dajemy teraz po pijaku czy porozmawiamy na ten temat normalnie jutro? ( ͡° ͜ʖ ͡°) powaznie, to u mnie chodzilo o uzyskanie dodatkowego pokoju i zajebiscie sie udalo. Nie kazdemu lezy aneks i to rozumiem, ja jestem z takiego rozwiazania zadowolony. Zdrowko!
@jurgenpl: Najgorszy układ według mnie to oddzielna kuchnia :P Spoko w mieszkaniu studenckim, ale poza tym do mnie nie przemawia. Miałam tak wiele lat w domu rodzinnym i w sumie nie wyobrażam sobie mieć dalej takiej kuchni. Zapachy i tak się niosą po całym domu, a mając wnękę kuchenną/aneks można słuchać tv czy rozmawiać z kimś w salonie- same plusy