Wpis z mikrobloga

Jak jeździliście nad morze (za granicę tez) jako dzieci to wasi rodzice robili "przywitanie z morzem"? Moi rodzice zostawiali bagaże w miejscu noclegu, nic nie rozpakowywali ani nie odpoczywali, tylko szybkie siku po męczącej trasie i choćby lało i grzmiało trzeba było iść zobaczyć morze. Od razu po przyjeździe. Teraz nie wiem czy to nasz rytuał - wymysl Mamy, że Stary po tygodniu roboty, umordowany trasą 600km z dwoma gowniakami na pokładzie jeszcze przed spaniem MUSIAL się przywitać z morzem ( ͡º ͜ʖ͡º) czy ogólnie jakas polska/międzynarodowa tradycja?
#pytanie
  • 155
@Megawonsz_dziewienc: Ciekawe gdzie miał to all inclusive w Turcji za 800zł na 5 dni. Jak ja tam byłem rok temu to poniżej 2500zł były już jakieś totalnie śmieciowe oferty przy których większość komentarzy to było narzekanie na brudny hotel i smród z kanalizacji. Przy kosmicznych kosztach jedzenia u nich przez inflację wątpie w urlop w takiej cenie xD
@Megawonsz_dziewienc: bylam nad morzami we Włoszech, Rumuni, Chorwacji, Anglii i Majorce jakbym poszukała w pamięci to jeszcze coś się znajdzie.

Polskie morze jest zajebiste, piasek też, te parawany są urocze. Nigdzie nie masz tak zaje fajnych dużych fal, plaży naturalnej dla wszystkich bez wydzielania ostrokołem dla tych co zapłacą za leżaki, plaży bez wchodzących w dupe skał i bez jakiegoś lepiącego się ciemnego żwiru.
Mamy w ogóle zajebiście, że da się
Gardzę ludźmi którzy jadą na wakacje nad polskie morze. Mając do dyspozycji tyle fajnych miejsc do odwiedzenia wybierają śmierdzące zimne i zasyfione polskie morze z niepewna pogoda XD


@Megawonsz_dziewienc: wystarczy nie jechać do Kołobrzegu i już jest zajebiście
@Megawonsz_dziewienc To jesteś nieźle odklejony. Mamy zajebiste plaże, fajną infrastrukturę turystyczną przy plażach i w miasteczkach nadmorskich, woda w Bałtyku (nie mylić z zatoką) bywa naprawdę czysta i patrząc z klifu jest przezroczysta. Jest moment kiedy przychodzi pierwsze ciepło i woda kwitnie, ale to w końcu przechodzi. Trzeba docenić to co się ma a nie tylko na wszystko marudzisz. O mazurach co ciekawego powiesz?
@jatylkozapytac ja tak robię do dzisiaj :D rok temu przejechałem te 600km ze Śląska na Wolin jako kierowca i pierwsze co zrobiłem to polecialem na plażę przywitać się z morzem

nigdy by mi przez myśl nie przeszło że to dziwne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gardzę ludźmi którzy jadą na wakacje nad polskie morze. Mając do dyspozycji tyle fajnych miejsc do odwiedzenia wybierają śmierdzące zimne i zasyfione polskie morze z niepewna pogoda XD


@Megawonsz_dziewienc: Gardzę "ludźmi" którzy mają ból dupy że ktoś żyje jak chce xd