Wpis z mikrobloga

mówisz o tych programach, których połowa narracji to urojenia prowadzącego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@an-drzej: Straciłem do niego wiele, po tym jak to przeczytałem, że tak zmyśla.
  • Odpowiedz
@look997: a jak nie zmyśla, to prezentuje swoją hipokryzję, tak jak w jednym odcinku mieszkańców wioski, którzy kradli prąd i wodę z miejskiej sieci, nazywał "zaradnymi". Kazik już dawno temu powiedział o nim prawdę.
  • Odpowiedz
@DrFaithless czy ja wiem… nadal sądzę, że duża część jego nagrań jest bardzo fajna, chociażby nie ma w internecie lepszego poradnika parzenia i picia yerby niż od niego właśnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale trochę niskie wartość antropologiczną mają materiały, gdzie wpada Europejczyk w sam środek murzyńskiej wioski i naśmiewa się z ich prymitywnego stylu życia ironizując do bólu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Dlatego, że Cejrowski jest zatwardziałym katolikiem i opiera swoje poglądy i podejście do życia na religii.


@SzycheU: Dlatego, wziął rozwód, ten katozbawca, który obiecywał przecież... "i nie opuszczę Cię aż do śmierci"...? w doope sobie te bajki włóżcie hipokryci, chyba już tylko dzieci wam uwierzą jak im spierzecie głowy od urodzenia...
  • Odpowiedz
@SzycheU: Chyba komunistą ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież on trumpa zachwala, a trump lubi sie putinen, a w ogóle żeby chłop sie źle o Rosji wyraził to nie pamiętam xD zresztą czemu wykopki oglądają podróżujacego chłopa po 60? xD przecież to jest program dostosowany do dzisiejszych dziadków, czyli ludzi ur w latach 60 i starsi
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz