Wpis z mikrobloga

@wpunktzero: nie, nie będziesz mógł. Wpis na prawo jazdy dotyczący kat B nie zniknie bo zdałeś kat A2.
Zastanawiam się jaki ciąg myślowy u ciebie zaszedł, że zastanawiałeś się nad tym że zdając na motocyklu (który ma skrzynie sekwencyjną) dostaniesz uprawnienia na skrzynie manualną.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzorDzoneRRo taki ciąg mysleniowy że posiadajac B na automat można jeździć 125 motocyklem ale tylko z automatem. więc skoro zrobię sobie maual tylko na motocyklu to czemu to nie działa w drugą stronę ?
  • Odpowiedz
  • 1
@Zielony34 w dalszym ciagu nie odpowiedziałeś na moje pytanie zawarte w poprzednim poście xd człowieku nie jedna taka skrzynie rozbierałem pytam tylko o kwestie prawne a Ty się pucujesz tutaj, spadaj do piwnicy
  • Odpowiedz
@wpunktzero: j #!$%@?, ja wiem, że masz grupę i jedyne, czym możesz jeździć, to automat, ale nie musisz się na siłe popisywać swoim upośledzeniem umysłowym. Weź #!$%@? na czarną i dowiedz się, czym jest skrzynia biegów, bo widać, że w dupie byłeś i gówno widziałeś.
  • Odpowiedz
Tak, jak @Zielony34 napisał - masz prawo jazdy na B z adnotacją "tylko na automaty", to otrzymanie kategorii A2 nie uprawnia Ciebie nagle do tego, abyś mógł jeździć B na manual.

Ale biorąc pod uwagę Twoją późniejszą reakcję - jaki jest sens zadania takie pytania, skoro jak dostajesz odpowiedź - zaczynasz się kłócić o jej sens? Dostałeś odpowiedź od 3 osób, teraz ode mnie, a zamiast przyjąć sobie ją do świadomości zaczynasz
  • Odpowiedz
@Zielony34 kiedyś kolega mi opowiadał że jak ma się jakaś grupę to mogą przybić jakąś grupę że może jeździć manualne i automatem. Zdawał na automacie, ogólnie ciężki przypadek bo miał coś z skóra i miał dłonie zdeformowane.
  • Odpowiedz