Wpis z mikrobloga

#perfumy #sotd
Co dziś u was mirki ?
U mnie bezbarwny, nijaki, słaby parametrowo Armani profondo. Profumo jest 3864 razy lepsze. Nigdy nie polecę nikomu tego wynalazku. To już drugie podejście do tego zapachu i drugi raz po 2 godzinach nic nie czuć.
  • 29
El Ganso Part Time Hero


@loopie96: Ogólnie zapachy ElGanso warte uwagi? Te 4 godzinki wytrzymają? Zamówiłam niebieskiemu Limoncello, bo kiedyś mieliśmy próbkę. Były akurat za 119. Jak nie wypali, to może ktoś się tu skusi :)

@GodALLU: a żeby było w temacie, to testuje sobi Lolitę Oh Ma Biche; kiedyś któraś z dziewczyn z tagowej świętej trójcy komuś polecała. Póki co spoko :) (a nawet w kierunku 'do koszyka')
@ewataewa: dla mnie tak, są warte uwagi, przetestowałem już większość z ich męskiej linii i part time hero, friday edition bardzo fajne, after game zresztą też ale nie było go ostatnio w hebe
limoncello też wąchałem i jest naprawdę fajny
a z tego co na siebie psikałem to parametrowo też nie jest źle,ten part time hero też naprawdę fajnie siedzi na mnie teraz
no i jest turbo przecenka na part time
turbo przecenka na part time hero właśnie za 100 zł 125 m


@loopie96: przy rejestracji do MyHebe wskakuje chyba jeszcze -10zł :)

Dzięki. W sieci mało info o marce. Jak szukaliśmy, to głównie tu na tagu ktoś coś pisał :D
@ewataewa: mało info faktycznie o tym jest, ale w promkach według mnie bardzo opłaca się złapać, tym bardziej teraz tego part time hero, mi od razu się spodobał i zwrócił uwagę
no jak jeszcze dyszka niżej to w ogóle, aż żałuje że kupiłem wtedy bo jeszcze taniej, kurcze ;c
friday edition też bardzo przyjemnie się nosi w zimniejszych pogodach, after game też chętnie bym złapał w jakiejś promce
zresztą i to