Wpis z mikrobloga

#cezarygraf #trader21 #namzalezy #konfederacja #mentzen
Dlaczego oddam głos na Konfę pomimo jej różnych słabości to w dużej mierze jest to wynik zasady jaką się kieruje od dawien dawna, by słuchać ludzi mądrzejszych do siebie tudzież ludzi, którzy są w takim miejscu, w którym ja bym chciał być ???? Już pomijam fakt ,że wielu przedsiębiorczych rodaków w dużej mierze rówieśników, których spotkałem na emigracji również specjalnie przyjedzie głosować na Mentzena (bo to o niego głównie chodzi) ???? Wypowiedź z ostatniej debaty między Traderem 21 a Grafem na kanale Nam Zależy ???? Trader 21 - "Gdybym był w Polsce, gdybym miał na kogoś głosować to byłaby to Konfederacja, przykre jest to ,że w oczach wielu ludzi jest to partia faszystowska itp. Ale to jest idiotyzm ludzi zmanipulowanych przez media. Jedyne co się dla ludzi liczy to niskie,proste podatki, mały rząd i kapitalistyczna gospodarka. Staram się być apolityczny, ale nie ma alternatywy po prostu(...)".
Cezary Graf - "Jeżeli będę w Polsce to również oddam głos na Konfederację, nie ma innej sensownej opcji. Jesteś w pizzeri są pizze jakie są, jeśli zamówisz dzika w szparach to go tam nie ma(..)". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) #polityka
  • 30
@kryniow jeszcze do 2019 cała gospodarka światowa rosła jak #!$%@?. Przyszedł covid który zadrukowali i wróciliśmy do stanu sprzed 2020. a ty już do gara nie masz co włożyć? może nie trzeba było żyć ponad stan?
Widzę hejt jest u Ciebie domeną. Patrząc na sposób w jaki się odnosisz do ogólnych mądrości to nie wróżę sukcesu. Wszyscy są mitomanami tyłko ty sam jaśnie oświecony.


@kryniow: no nie. Wspomniałem zaledwie o 3 osobach i wyłożyłem Ci co w nich nie pasuje, a ty nie potrafisz się merytorycznie odnieść więc zarzucasz mi hejt ()

Ja skorzystałem na radach Tradera i gościa szanuje za osiągnięcia biznesowe
@card_man
No obraziłeś mnie typie to zarzucam hejt. Wszystko inne jest Twoją subiektywna opinią a nie faktami. Skorzystałem m.in na tym co mówił o zamrożeniu stóp procentowych ( ͡º ͜ʖ͡º)Na temat medycyny również, zacząłem suplementów witaminy które poleca, ćwiczyć Wim hofa i czuje się o niebo lepiej, także ćwicz dalej swoje manipulacje.
no patrząc po tym jak piszesz to rzeczywiście


@card_man: .)
"No patrząc po tym jak piszesz to rzeczywiście (...)" dobrze, że z Ciebie jest wyjątkowy polonista i trochę pokory, choć patrząc na Twoje argumenty co odwzorowują podejście do życia to jednak dalece Ci będzie do człowieka sukcesu pokroju Tradera21 :)
@kryniow: sprawdź jak Zaorski go podsumował i daj spokój.

Skorzystałem m.in na tym co mówił o zamrożeniu stóp procentowych


@kryniow: chodzi o to że nie brałeś kredytu na stałą stopę, bo nie było szans na podniesienie stóp procentowych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kryniow: Czytałem. Czytałem też że maksymalny próg opodatkowania mógłby u nas wynosić 55%. I nic to nie zmienia. Mniejsze podatki i wprowadzenie kolejnych furtek dla najbogatszych, żeby podatków nie płacić nie zwiększy wpływów do budżetu.