Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Użytkowniczka agahej podjęła temat Wiktorii z 4 edycji to ja postanowiłam zaaktualizować wątek o najnowsze treści.
Ten jej chłop zobaczył jej zdjęcie nago na koniu i z nią zerwał, ale potem pogadali, dowiedział się, że to zdjęcie z okazji jakieś akcji charytatywnej, dał jej kwiaty i pogodzili się xD (pewnie chodzi o to zdjęcie)
TrUsKaWkOwAq - #hotelparadise 
Użytkowniczka agahej podjęła temat Wiktorii z 4 edycji...

źródło: IMG_0758

Pobierz
  • 16
@TrUsKaWkOwAq: obejrzałam sobie jej storki z ciekawości co u niej i widać, że dziewczyna się odkleiła :( Niby wszystko cudownie, znalazła szczęście (znowu) i spokoj a widać bardzo fałsz w tym wszystkim, wymuszony śmiech, dziwne gesty, taką dziwną manię.
@TrUsKaWkOwAq tak to ja byłam. dzięki za info, nie wiedziałam tego. czemu nikt jej tam nie leczy na dwubiegowke? ten jej chłop taki religijny jak ona nagle, pewnie jak zobaczył zdjęcie to kazał Bogu ją #!$%@? do piekła. ale się nawróciła to on zmienił zdanie
@agahej: a ona nie była czasem w szpitalu psychiatrycznym? I to nie wiem czy nie więcej niż raz... Niewiele rodzina może zrobić jak dorosła osoba nie wykazuje więcej dobrej woli
@agahej: szczerze nie wiem :( czy oni nie widza problemu czy udają ze wszystko jest okej ? Serio ona nie umie normalnie nic na tych storkach powiedzieć tylko się szczerzy i pokazuje te licówki
@kocanka była kilka miesięcy temu, dodawała zdjęcia ale wyszła na drugi dzień czy coś. teraz zniknęła z insta i wróciła, okazało się że znowu była w szpitalu, czy tam miała terapię. w każdym razie po odnalezieniu Boga wszystko gra.