Wpis z mikrobloga

Od dawna nie miałem własnego roweru, nie mam zbyt dużej wiedzy. Szukam roweru do wożenia dziecka w tej chwili prawie dwulatek do żłobka i później jazda do pracy, 6 km w jedną stronę głównie ścieżki rowerowe oraz kilka razy w miesiącu jazda max 30-40 km w jedną stronę 85% aslaft, 15 % tereny leśne.

Budżet do 2100-2500 komplet błotniki, bagażniki. Sporo czytałem na forum że to Riverside 500, ale ktoś z rodziny chciał żebyśmy pojechali do sklepu rowerowego. Może ktoś z doświadczenia powie czy jest sens pojechać przy takim budżecie czy będzie coś lepszego?

#rower #rowery
  • 5
@MarQueS: kolega kupił cross esker 1.0 i się wszystkie zęby powyłamywały przy przebiegu 1000km. Właśnie jakoś 2k płacił. Zobacz co tam za osprzęt jest i nie bierz roweru z takim osprzętem. Jakaś #!$%@? metal chiński zapewne tam dali.
@MarQueS: Rzuć okiem na wheelera 6.2 - mam taki i polecam. Aczkolwiek ekspertem żadnym nie jestem, możliwe ze ten co piszesz będzie lepszy. Co do reszty to fotelik hamax siesta i będziesz zadowolony, mocujesz na adapterze bezpośrednio do tej rury pod siodełkiem wiec nie potrzebujesz bagażnika. Wożę tak dziecko rok i 8 miesięcy i jest mega zadowolony, amortyzacja top