Wpis z mikrobloga

#p0lka

Odnośnie zamordowanej dziewczyny w Grecji...

Jakim trzeba być socjopatą, żeby pisać takie rzeczy i naśmiewać się z ludzkiej tragedii? Kim trzeba być, żeby w obliczu takich wydarzeń nie wykazać nawet cienia empatii dla ofiary tylko krytykować ją za jej wybory i obwiniać za to co się stało? Kim trzeba być żeby mówić źle o dziewczynie, którą zgwałcono i zamordowano sugerując, że "sama się o to prosiła", skoro poszła gdzieś z Habibim/Mokebe? Jak mało wyczucia i klasy trzeba mieć żeby oceniać reputacje tej kobiety w momencie, gdy ona już nie może odeprzeć tych zarzutów? Gdzie jakiś szacunek dla rodziny zmarłej, która jak czyta te wszystkie oszczerstwa to przeżywa tę tragedię podwójnie? Jak małym człowieczkiem trzeba być, żeby w obliczu takich wydarzeń nadal próbować udowadniać swoje racje odnośnie "p0lek" i zaszczepiać w nich strach przed wyjściem z domu, zamiast obwiniać agresora i protestować przeciwko przemocy wobec kobiet?

Oczywiście jakby tego dokonał p0lak to już sprawa by nie była nagłośniona bo to przecież żadna sensacja i przecież p0lak może krzywdzić "swoje" kobiety, tylko obcy nie :))) Wcale się nie dziwię, że jesteście odseparowani od społeczeństwa i nikt się nie chce z wami zadawać bo macie bagno we łbach. Nawet jeśli nic nie zrobiliście do tej pory żadnej dziewczynie to pisząc w ten sposób i mając taki tok myślenia, stać by was było na to samo, oczywiście gdyby były ku temu sprzyjające okoliczności. Niczym się nie różnicie od tego zwyrodnialca, który się dopuścił tego przestępstwa. On zrealizował swoje "fantazje", natomiast wy macie je w głowie, ale jesteście tak samo zepsuci. Jesteście chorzy i rzygać mi się chce jak was czytam.
  • 129
@WyzwolonaPodrozniczka: już nawet nie chce mi się pisać konstruktywnie do takich pustych łbów jak ty bo takiemu powiesz, że białe jest białe, a on powie że i tak jest czarne, ale mam nadzieję że konsekwentnie nigdy nie zaśmiałaś się z żadnego kawału o Żydach i II wś. Chyba że reprezentujesz stalinowskie standardy pt. „Śmierć jednej osoby to tragedia, śmierć milionów to tylko statystyka”. Nie zapomnij usunąć konta, bo afera z anką
@WyzwolonaPodrozniczka: bo incele uwielbiają sączyć swój jad pod płaszczykiem dobrych intencji. To tak jak hejtowanie grubasów "dla ich własnego dobra", "żeby im uświadomić że otyłość to choroba i będą zdrowsi jak schudną" itd. Intencje dobre, więc można jechać z takim jak się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak samo tutaj. "Hehehe p0lke wyruchały m0kebe powinna wiedzieć lepieeeeej, a nie nie, ja nie nienawidzę kobiet, ja to piszę
@Wolowinka: Dokładnie tak. A tak naprawdę chodzi im o własne korzyści, czytaj: żeby Polki ze strachu zrezygnowały z obcokrajowców i zwróciły się przychylniej ku marnej jakości Polakom. Zgodnie z ich logiką wychodzi na to, że mężczyźni są na tyle niebezpieczni, że trzeba ich unikać skoro mogą nas zgwałcić i zamordować. I to jest niezależne od pochodzenia bo w Polsce też jest mnóstwo nadużyć na tle seksualnym ale tak jak wspominałam wyżej,
@WyzwolonaPodrozniczka ja np. Nie naśmiewam się, ale co trzeba mieć w głowie żeby podejmować takie decyzje xD pic wino pod sklepem jak menel to przecież normalne co nie xD iść z 5 obcymi facetami w obcym kraju to tez przecież spoko co nie xD oczywiście winni są ci którzy zrobili jej krzywdę ale np jak idziesz do zoo to nie wchodzisz do klatki z lwem bo jednak coś złego może sie wydarzyć
a co ty w ogóle porównujesz swoim wysrywem wiek emerytalny do gwałtu i zabójstwa? Lecz się człowieku.

@Mamaboss: Tak, dla nich dyskryminacja na tle ekonomicznym czy niemożność zrealizowania popędu seksualnego jest równoznaczna z taką traumą jak gwałt czy bestialskie zabójstwo. Jaką trzeba być bestią żeby mieć takie postrzeganie? Mi się to w głowie nie mieści...
@howtowisnia: Ale nikt tego nie kwestionuje. Podjęła złą decyzję, być może nie wyczuła zagrożenia, ale to nadal nie znaczy, że jest temu winna. Wy stosujecie retorykę na zasadzie: "Jakby siedziała w domu to nic by się jej nie stało". A to nie o to chodzi, żeby wiecznie się ukrywać i w każdym człowieku doszukiwać się zła. Miała prawo z kimś porozmawiać, miała prawo się z kimś napić alkoholu a nawet miała
@WyzwolonaPodrozniczka: Pewnie, że to nie jest jej winna i fakt, że jest lekkomyślna, nie wskazuje na to, jest to zwykł fakt, pewnie, że miała prawo napić się z kimś, pojechać do domu nieznanego, tylko teraz zrozum, że ludzie, którzy tego nie rozumieją, to nie są losowe wykopki, a #!$%@?, których na świecie nie brakuje, chcesz ryzykować, ryzykuj, zresztą, nie tylko mężczyźni są chorzy, kobiety potrafią zniszczyć komuś życie, rzucając nieprawdziwe oskarżenia
@WyzwolonaPodrozniczka: Jest winna bo to nie jest pierwszy raz skoro jej ojciec powiedział że jest "lekkomyślna" to znaczy jest/była puszczalska | wyjątkowo głupia. Jedyny pozytyw tej sytuacji jest taki że jej facet będzie miał szansę znaleźć sobie kogoś normalnego a jakieś dziecko bez rozumu

Reszta ludzi jest ogarnięta i nie wychodzi chlać/ćpać z obcymi kulturowo ludźmi których kompletnie nie zna to nie jest zła decyzja typu kupno przeterminowanego masła tylko totalny