Wpis z mikrobloga

Petru się pyta Memcena czy jakby dzisiaj było referendum dot. wyjścia z UE, to czy zagłosowałby na TAK czy NIE.

Memcen: ale dzisiaj nie ma referendum

Petru mu przez minutę próbował wytłumaczyć swoje pytanie jak dziecku, a pan doktor i tak nie potrafił zrozumieć. Taka sama sytuacja była niedawno jak jakiś redaktor się go spytał co by zrobił jakby jego dziecko się okazało homoseksualistą, a Memcen zamiast odpowiedzieć to się zesrał, że redaktor się pyta o orientację jego dzieci xD

Jeśli typ nie potrafi ogarnąć umysłem pytań/sytuacji hipotetycznych, to powinien uważać, żeby se kreta nie wsypał do herbaty zamiast cukru, a nie się pchać do polityki. #!$%@? wyobrażacie sobie takiego półgłówka jako ministra finansów?

- Panie ministrze, dług publiczny rośnie zbyt szybko, jeśli nic nie zrobimy, to w ciągu najbliższych lat urośnie do 60% PKB
- COO? PRZECIEŻ DŁUG PUBLICZNY JEST NA POZIOMNIE 50%. JAKIE 60% O CZYM TY #!$%@?
- A-ale panie Sławomirze, według naszych prognoz w najbliższych latach ten dług stanowczo wzrośnie, może wprowadzilibyśmy jakieś środki zapobiegawcze?
- PO CO WPROWADZAĆ JAKIEŚ ŚRODKI ZAPOBIEGAWCZE JAK DŁUG PUBLICZNY JEST TYLKO 50%?? PRZECIEŻ DOBRZE JEST, JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU, JEST DOBRZE, DOBRZE ROBIĄ, DOBRZE WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU. JEST GIT POZDRAWIAM CAŁĄ LEGNICE

Typ jest dosłownie opóźniony w rozwoju, a wy chcecie mu dać gospodarkę prawie czterdziestomilionowego kraju do zarządzania. Przecież to już lepiej by było małpę mianować ministrem, bo ona się myli tylko w 50% przypadków, a Mentzen się myli zawsze.

#bekazkonfederacji #bekazprawakow #neuropa #gospodarka #polityka
strfkr - Petru się pyta Memcena czy jakby dzisiaj było referendum dot. wyjścia z UE, ...
  • 60
Jeśli typ nie potrafi ogarnąć umysłem pytań/sytuacji hipotetycznych, to powinien uważać, żeby se kreta nie wsypał do herbaty zamiast cukru, a nie się pchać do polityki. #!$%@? wyobrażacie sobie takiego półgłówka jako ministra finansów?


@strfkr: mowisz o petru, ktory zapytany, kto powinien byc ministrem finansow jesli mialby taka mozliwosc, #!$%@?, ze pis nie pozwoli mentzenowi zostac ministrem? xD
cały wpis jest o Mentzenie, kilkukrotnie go wymieniłem z nazwiska, a chłop się pyta czy o Petru piszę XD Analfabeta gorszy od Mentzena xDD

Petru mu przez minutę próbował wytłumaczyć


@strfkr: reeeee to wpis o mentzenie nie ma nic o petru reee nie wolno pisac o petru xD fajnopolacy robiacy korwinowskie fikolki to zdecydowanie najlepsze co nas spotkalo w tym sezonie wyborczym do tej pory
@strfkr: ja cały czas próbuje ogarnąć jakim cudem on został prawnikiem bo jeżeli mnie pamięć nie myli to studia prawnicze uczą zadawania pytań i odpowiadania na pytania hipotetyczne

@yhbgrobdoivbvwamsv Jesteś upośledzony? Może ci skrócę wpis bo chyba przerasta twoje umiejętności czytania. Wpis jest w całości o guru twojej sekty a Petru jest wspomniany tylko w kontekście pytań które zadawał Memcenowi.

Właściwie czemu ja pytam czy jesteś upośledzony skoro już po stwierdzeniu
bonus meme


@strfkr: kurczę, dosłownie to samo pytanie (o niejedzenie) jest też innym znanym testem. Nie na IQ, ale na uczciwe intencje oponenta w debatach. Kiedy debatują dwie osoby o przeciwnych poglądach, można je zadać przeciwnikowi, który chce sprowadzić debatę do nikąd, żeby nikt nie wygrał (i nikt nie przegrał), de facto paraliżując ją. Uczciwy oponent odpowie normalnie jak by się hipotetycznie czuł. Nieuczciwy będzie unikał odpowiedzi, bo będzie myślał, że
Wpis jest w całości o guru twojej sekty a Petru jest wspomniany tylko w kontekście pytań które zadawał Memcenowi.


@e-stark: mowisz o swoim guru ktory nie rozumie pytan hipotetycznych xD Typowy fajnopolak z klapkami na mozgu, ale to przeciez pleonazm xD