Wpis z mikrobloga

#stolarstwo #majsterkowanie
Czy ktoś może zna firmę która robi uniwersalne wkręty z gniaztem TX, ale bez nawiertki na czubku i pogłębiacza na łbie? Bo może do szybkiego mocowania konstrukcji drewnianych to jest OK, ale do używania ich celem mocowania rzeczy na kołki itp. już nie ma sensu bo taki hartowany wkręt mi pogłębia nawet elementy ze zwykłej stali, a czuć, że kołek jeszcze się nie rozparł poprawnie w murze ( dziurawe silikaty + DuoPower).

Wiem, że Lux-Tools z Obi są takie, ale dostępność rozmiarów gówniana (nawet na zamówienie - bierz co jest na stanie, albo #!$%@?) a cena wysoka. Wkręt-Met kiedyś robił KDHT we wszystkich rozmiarach, ale obecnie są to jakieś pojedyncze, a zwykłych KDH z gniazdem PZ nie chcę...
  • 3
@ekimek: Tak. Właśnie ten najprostsze. Bo są najbardziej uniwersalne. Jak potrzeba "podkładkowy" to od biedy można dać zwykłą podkładkę pod taki i starczy.
Dzięki wielkie. Już mi się podoba ich asortyment, wyszukiwarka i to, że są na allegro. Nie mogłem tam nic konkretnego znaleźć. Wkręt-Met, Spax, albo jakieś losowe.
A to jest tak mały towar że raczej wolę kupić więcej na raz, bo i tak się przydają różne i się nie
@pietryna123: przez neta nigdy u nich nie kupowałem bo są z mojej mieściny ;-) Z tego co pamiętam to duża większość asortymentu może być z nierdzewki. Spokojnie sobie zadzwoń i dopytaj o to czego potrzebujesz.