Wpis z mikrobloga

mam od 2 miesięcy samsunga a54 i imo bateria się zdecydowanie za szybko rozładowuje. taki spotify, który leci w tle przez kilka godzin pobiera nawet 30% baterii, a na starym xiaomi to jak spadło o kilka procent to był cud xD jak na 5000 mAh to coś tu nie gra moim zdaniem. jasność adaptacyjna wyłączona, odświeżanie 120 hz też. ktoś ma też tak?

#samsung #android #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
@tahmyresetti: mam taki sam telefon od 2tyg i podobne spostrzeżenia. Generalnie ciężko żeby telefon wytrzymał do końca dnia bez ładowania, gdzie poprzednik spokojnie starczał na 2dni(czasami już wieczorem drugiego dnia musiałem ładować, ale nie zawsze). Wcześniej miałem samsunga m21, była tam bateria 6000mah, obecny ma 5000, ale mimo wszystko różnica w czasie działania jest bardzo duża.
  • Odpowiedz
  • 0
@lord-darkvod no ja dwa miesiące i w sumie od początku na oszczędzaniu baterii lecę (60 Hz zamiast 120hz i coś tam pewnie jeszcze wyłącza) i rozczarowany jestem tylko i wyłącznie bateria. a gdzieś mi mignęła reklama na fejsie tego modelu gdzie twierdzili, że właśnie baterii wystarczy na wszystko xD
  • Odpowiedz
  • 0
@lord-darkvod no ja dwa miesiące i w sumie od początku na oszczędzaniu baterii lecę (60 Hz zamiast 120hz i coś tam pewnie jeszcze wyłącza) i rozczarowany jestem tylko i wyłącznie bateria. a gdzieś mi mignęła reklama na fejsie tego modelu gdzie twierdzili, że właśnie baterii wystarczy na wszystko xD
  • Odpowiedz