Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem miłośnikiem czarnej herbaty z odrobiną cukru i plasterkiem cytryny. Dziwi mnie to, że znacznie bardziej smakuje mi ta w torebkach: w kategorii "neutralna-uniwersalna" wygrywa u mnie Chelton Royal, a w kategorii Earl Grey - Dilmah Exceptional Elegant Earl Grey i Ahmad Earl Grey. Te liściaste, wysokiej jakości (próbowałem różnych gatunków) mają dla mnie w zasadzie w każdym przypadku taki bardziej wędzony lub taninowy posmak, za którym nie przepadam.

1. Czy to częste zjawisko? Czy oznacza, że jestem herbacianym n00bem i tracę wiele korzyści zdrowotnych?

2. Czy są jakieś wysokogatunkowe, czarne herbaty w torebkach, których powinienem spróbować, będąc miłośnikiem wyżej wymienionych?

3. Czy polecicie jakieś herbaty liściaste, które byłyby odpowiednie dla mojego gustu?

#pytanie #herbata #herbaty #herbaciarstwo



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jestem miłośnikiem czarnej herbaty z odrobiną...

źródło: f5b15a22de1b481469beea95b646d864

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@larine:

ale mam niesmak odpisując na to pytanie anonimowi


dokładnie. Też chciałbym się dowiedzieć który #!$%@? pije dobrą herbatę liściastą z cytryną i cukrem. Mógłbym wtedy wydrukować jego awatar i spluwać na niego ze trzy razy dziennie( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mirko_anonim

1. Nie, nie tracisz właściwości zdrowotnych.
2. Tak szczerze to pewnie coś lepszego da się znaleźć, ale jeśli nie będziesz szukał w segmencie super premium, to
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Basilur, leaf of ceylon - kolekcja herbat cejlońskich zbieranych z różnych wysokości. Dodatkowo jeszcze kolekcja the island of tea. Polecam, herbata cejlońska nie jest mocna, myślę, że podejdzie :D (oczywiście chodzi mi o liściastą)
  • Odpowiedz