Wpis z mikrobloga

miraski, kojarzycie te deskorolki elektryczne (hoverboardy) które nie tak dawno były komunijnym hitem? Otóż mój młody (lvl6) zobaczył taką deskę pierwszy raz w życiu i zapragnął taką mieć - zjeździłem wszystkie MM, ME, AGDE, Martinesy, Dekatlony - NIE MA NIGDZIE NAWET JEDNEJ SZTUKI. No to ok młody pogodzony że dzisiaj nie pojeździ ale jest jeszcze internet... no to kopie, szukam.. sklepy online nie ma, allegro - jest trochę ale wszystko to chińskie badziewie z wbudowanymi głośnikami bluetooth (wtf) metrami taśm led i ukrytymi informacjami o rodzaju aku i jego pojemności - za to WATÓW w silnikach nie żałują :D

Dlaczego to znikło z rynku? da się kupić jeszcze coś sensownego? jest jakaś marka/model na jaki można zwrócić uwagę? znalazłem w jakimś "rankingu" tego producenta https://skymaster24.pl/sklep/3-deskorolki-elektryczne ale nawet na ich własnej stronie w magazynie nie ma ani jednej sztuki... o co chodzi? czy te deski były niebezpieczne? badziewiarskie? czy po prostu wygryzły je hulajnogi elektryczne?

#hoverboard #deskorolka #elektronika #hulajnogaelektryczna - fotka dla zwiększenia siły rażenia komunikatu
crejzus - miraski, kojarzycie te deskorolki elektryczne (hoverboardy) które nie tak d...

źródło: SKYMASTER-Wheels-Lark-7-Czarno-zielony-skos-1

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
@crejzus: to zniknęło z rynku bo okazało się dość niepraktyczne (małe kółka, dość szerokie np na chodnik, sporo zajmuje), zostało wyparte przez lepsze formy transportu. Najbardziej podobne do tego ale znacznie praktyczniejsze i lepsze) są monocykle elektryczne, trzeba dzień czy dwa się pouczyć, ale frajd jest niesamowita z jazdy i dla dzieci i dla dorosłych
  • Odpowiedz