Wpis z mikrobloga

@KrzysztofSuchodolski: Oczywiście, że debile. I niestety WSW pomaga w umywaniu rączek, bo kupuje wszystkie brednie, które mu ktoś podsunie (np. no-nejm, który dzwoni i rozmawiał z sąsiadką, która "wie", że Major pił rozpuch). Leszek ewidentnie mataczy i mąci, bo wie o lewym alkoholu, który im Haras serwował. Może sam go nawet dostarczał. Uwiarygadnianie, że Mojor pił rozpuch sam z własnej woli, tylko rozmywa odpowiedzialność za zbrodnię dokonaną na Leśnej 17, bo
@ContentMarketingExpert: A skąd wiesz, że będą i skąd wiesz, co pili. Skład tego specyfiku mógł być bardzo różny. Podobnie nie wiadomo, kiedy Major dokładnie zszedł i na co, i jaka była zawartość alko w jego organizmie. To nie jest takie proste, jak się wydaje. Po drugie, nawet jeśli coś zostanie w Majorze znalezione, Dryblas powie, że on to sam pił, bo był uzależniony. A opinia publiczna to kupi.
@KrzysztofSuchodolski: jasne, że debile. Tak jak tag wcześniej prezentował jakikolwiek poziom tak teraz leci na łeb na szyję jak struś w pokrzywy. Tłuszcza chciała krwi i dymów, kontrowersji i krzywdy innych więc najpierw podkręcała harasiatko. Teraz podkręcają z tego samego powodu starego ubeka bo hurr durr wielki śledczy i chce rozwikłać tajemnicę leśnej 17. Śmiechu warte to jest i coraz bardziej szkoda strzepic ryja.
@mateuszeustachy: na miejscu Piotra zadałbym właściwe pytania bo nie jestem starym dziadem z niedoborem iq. No ale ty musisz być na zbliżonym poziomie skoro nie rozumiesz, że słuszne poddawanie w wątpliwość pewnych spekulacji nie jest jednoznaczne z bronieniem harasia.
A teraz #!$%@? spijać z obsranych wąsów starego ubeka prawdę objawioną dla takich lemingów jak ty.
@mateuszeustachy: ja nie myślę, że strul się alkoholem, bo nie mam pojęcia co mu dolegało, że aż musiał trafić na oddział. Może zaszkodziło mu nitro, może kiepskiej jakości bimber, może wyrostek a może #!$%@? dryblasa. Ale on to wie. Uważasz, że jak leżysz w szpitalu kilka dni to lekarze nie mówią ci z jakiego powodu? I jeśli to zatrucie to czym było spowodowane?