Wpis z mikrobloga

Wolski to się zrobił taki gówniany Midas, że już chyba dogonił samego Sasina. Przejrzałem jego tweety z wczoraj i co nie powiedział to było na odwrót. To w sumie denerwujące, że od ludzi z USA oddalonego od Ukrainy dowiesz się więcej prawdy niż od takiego Wolskiego czy Micka który to już fejury grube podaje dalej.

Polski #osint to dno nastawione na łapanie ludzi na kup mi kawę i patronite. Wolski w dodatku współpracuje z PGZ co świadczy źle o tej instytucji, powinna lepiej dobierać fachowców.

#ukraina #wolskiowojnie #wojna
A.....n - Wolski to się zrobił taki gówniany Midas, że już chyba dogonił samego Sasin...

źródło: IMG_20230625_094629

Pobierz
  • 14
@Aquamen: chce być całkowicie neutralny więc załóżmy, że nie wiem kim są te dwie osoby ze screena. Ogólnie ktoś w okopie nie ma często odpowiedniej perspektywy całego pola walki. Składają się na to morale tej osoby, dowódców i wiele innych czynników. Więc mamy 50% szans poprawności wypowiedzi Pana Dudy.
Polski #osint to dno nastawione na łapanie ludzi na kup mi kawę i patronite. Wolski w dodatku współpracuje z PGZ co świadczy źle o tej instytucji, powinna lepiej dobierać fachowców.


@Aquamen: To jest SROSINT a nie OSINT. Oni tłumaczą ruskie i ukraińskie telegramy a potem to wrzucają jako swoje informacje. Taki Micek o inteligencji pudełka gwoździ potrafi pisać jakieś brednie o tym że "Nie jestem w stanie zlokalizować tej jednostki wojskowej"
Gdyby wszystkich wielkich osintowców zastąpić botem co czyta telegramy i wykorzystać ChatGPT aby robił krótkie zagregowane podsumowania na Twittera to by był 1000 razy lepszym źródłem osinowym bo by przynajmniej swoich domysłów i teorii nie #!$%@?ł

Zrobiłbym go i miał 100k followersow ale mi sue nie chce wiec jak komuś się chce to proszę