Wpis z mikrobloga

Na olx oddaje za darmo trochę gratów z chaty, bo moje malowanie jednej ściany ewaluowało w remont. Jakieś szafki, pufki itd. Oczywiście chętni są, ale jakie to dziwne, że po potwierdzeniu, że aktualne i czy jutro pasuje klient nie wyświetla wiadomości przez dłuższy czas. Zero odpowiedzi. Ja za to w międzyczasie mam parę osób następnych i rozterkę, bo niewiadomo czy trzymać dla pierwszego i kiedy odpisze.. I tak siedzę z tym swoim przekonaniem o postępowaniu sprawiedliwie i meblami na przejściu i czekamy na łaskawcę.. #firstworldproblems
  • 8
@popiolka o kurde. Ostatnio też bawiłem się w "rezerwuje". Trzymając przedmiot tydzień oddałbym go 3 razy.
Teraz wale wprost kto pierwszy to lepszy. Przyjeżdżaj i zabieraj.
@popiolka na olx jest mnóstwo osób niezdecydowanych którzy sami nie wiedza czy chcą kupić przedmiot czy nie. Cos spytaja, potem cisza, aż w końcu odzywają się i próbują negocjować. Jak uda im się wynegocjować to często znów cisza. Trzeba mieć cierpliwość żeby tam handlowac.
  • 0
@heez oddaje za free, mają zdjęcia, widzą co biorą to zamiast doprowadzić temat do końca to chyba kuwa z nudy pisze hasło "aktualne' i #!$%@?.