Wpis z mikrobloga

#seks #tabu #kontrowersje #kazirodztwo #gownofilozofia zalozmy ze dwoje rodzeństwa w odizolowanej chatce postanawia spróbować seksu, ale ona jest na koncepcji, on zakłada prezki. Zakładamy, że jest 100% pewnie, że nie będzie z tego dziecka.
Choć pytani odpowiadają, że to co zrobili jest tak, to nikt nie potrafi dać racjonalnego powodu dlaczego. 99% argumentów przeciwko to yyy, dzieci będą kalekie, ale jak to odrzucimy to argumentów brak. w przykładzie chodzi, że mamy inherentny wstręt do kazirodztwa, który spełniał swoją rolę od zawsze (inbreads), ale teraz, w postępie technologii, już ryzyko jest pomijalne, kiedy obie strony są zabezpieczone przed poczęciem.
To taki przykład, że nawet szanowany filozof Peter Singer porusza tematy taboo, więc ja nie jestem jakiś wyjątkowa, to po przebojach z lgbt wroci na jezyki i tapete szybciej niz myslicie
KingaM - #seks #tabu #kontrowersje #kazirodztwo #gownofilozofia zalozmy ze dwoje rodz...

źródło: 1003478lu8

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@KingaM dwóch ludzi nie robi sobie krzywdy więc nie ma nic "złego" z punktu widzenia prawnego czy biologicznego
Dzieci też mogą być w teorii, bo do chorób to się trzeba dołożyć większą ilością związków kazirodczych, w których ruchając kuzynkę ruchasz jednocześnie bratową, ciotkę i wnuczkę.
Kwestia moralności/etyki? No nie powinno się zdarzać i ogólnie zdrowe umysły (dobrze chowane) nie powinny odczuwać pociągu do tak bliskiej rodziny i o to trzeba dbać.
  • Odpowiedz
@KingaM: mnie zawsze obchodzi: chvj mnie obchodzi to co robią dwie osoby, dobrowolnie?

jak w tym żarcie o gejach - dwa geje uprawiają seks, kogo boli dupa? konserwatywnego katolika
  • Odpowiedz