Wpis z mikrobloga

Beka z tych którzy wszelką krytykę konfederacji przypisują ludziom o lewicowych poglądach. Ja mam prawicowe poglądy, a jednocześnie nie jestem na tyle je%$ęty żeby głosować na konfederację pełną rusofili, populistów, gołodupców i kłamców. Trzeba mieć zerowe pojęcie o świecie żeby łykać ten teatrzyk podatkowy Mentzena. W Polsce nie ma prawicy z rigczem.

#polityka #niepopularnaopinia #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 62
Beka z tych którzy wszelką krytykę konfederacji przypisują ludziom o lewicowych poglądach.


@PolskaOdMorzaDoMorza: oni o tym dobrze wiedzą. Tylko muszą polaryzować, muszą stawić wrażenie, że tylko skrajną lewica ich krytykuje. Ta sama skrajną lewica, które ma małe poparcie i wg tych samych ludzi rozbije się o próg wyborczy xD. Tak samo robią utożsamiając neurope z lewicą, oraz nazywając PO/KO lewicą. Jak jeden próg zostanie pokonany, to idą dalej, próbując twierdzić, że
@PolskaOdMorzaDoMorza: to prawda nie ma wolnościowców, ale przez to, że ludzie na takich nie chcą głosować (gwiazdowski to przyznał kiedyś w radiowej rozmowe)...
W sumie PO miało kiedyś całkiem niezły program jak na tamte czasy, ale zrobili prawie wszystko na odwrót :D A od kilku lat głosują bardzo podobnie jak PiS :D

Dla mnie partia idealna to: mniej #!$%@? się do życia prywatnie, ułatwienia, uproszczenia spraw administracyjnych, oddzielenie grubą kreską trójpodziału
@PolskaOdMorzaDoMorza: Nie głosując na konfederację jako prawicowiec, ułatwiasz działanie socjalistom (czyli wszystkim pozostałym partiom, które mają szanse wejść do sejmu).
Głos na partie to nie jest małżeństwo, wybierasz jedynie mniejsze zło według swojej hierarchii. Nie wybierzesz mniejszego zła, to wygra większe zło i się do tego przyczyniasz.. Oczywiście szkoda, że nie lepszego wyboru. Nigdy bym nie pomyślał o głosowaniu na tych ludzi, gdyby istniała wiarygodna partia wolnościowa z szansą na sejm.
@PolskaOdMorzaDoMorza: beka z tych, którzy wyborców Konfederacji zawsze starają się opluć i wyśmiać, od ludzi głupich, nieznających życia i nie wiadomo co jeszcze. A potem zdziwienie, że nikt was nie lubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Łechtasz tylko swoje ego, a Polska nadal jest w dupie.

Konfederacja nie jest idealna, ale 100 razy bardziej wolę, żeby była w Sejmie taka partia i wsadzała kij w szprychy, niż żeby