Wpis z mikrobloga

Beka z tych którzy wszelką krytykę konfederacji przypisują ludziom o lewicowych poglądach. Ja mam prawicowe poglądy, a jednocześnie nie jestem na tyle je%$ęty żeby głosować na konfederację pełną rusofili, populistów, gołodupców i kłamców. Trzeba mieć zerowe pojęcie o świecie żeby łykać ten teatrzyk podatkowy Mentzena. W Polsce nie ma prawicy z rigczem.

#polityka #niepopularnaopinia #konfederacja #4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazprawakow
  • 62
@inozytol: facet marzy o powstaniu uniwersalnego Świętego Cesarstwa, Imperium Bałto-Słowiańskiego, powrocie Świętego Oficjum Inkwizycji i spaleniu na stosach niewiernych, Usraela wraz z całym zachodnim lewackim światem.

Ale nie będe się upierał, może akurat on nie jest etatowym agentem tylko chorym psychicznie ultrakonserwatywnym rusofilem. Tak czy siak jednak strzela do tej samej bramki co pozostali wymienieni.
Jak widać Konfederacja, przeczuwała co się święci razem z ambasadorem Ukrainy.

wrz 17, 2019

Zgoda Europy na budowę Nord Stream 2 faktycznie jest milczącym zezwoleniem na kontynuację rosyjskiej agresji na wschodzie Starego Kontynentu – zaznaczył Roman Bezsmertny, ukraiński polityk, były ambasador Ukrainy na Białorusi –informuje portal Gazeta.ua.


https://jagiellonia.org/niemcy-i-rosja-podzielily-europe-na-strefy-wplywow-nord-stream-2-to-nowa-interpretacja-paktu-ribbentrop-molotow-ukriainski-dyplomata/

15 czerwiec 2021:
KONFEDERACJA: Nord Stream 2 jako fundamentalne zagrożenie dla Polski
falconiforme - Jak widać Konfederacja, przeczuwała co się święci razem z ambasadorem ...
@PolskaOdMorzaDoMorza: ja powiem tak. głosowałem zawsze na korwinopodobnych, ale głównie dlatego, że nie było szansy, żeby rządzili. po prostu uważałem, że ich obecność w sejmie jest wskazana (żeby pewne tematy istniałe w dyskursie publicznym). gdyby jednak ich notowania zbliżyły się do niebezpiecznych, nie głosowałbym.
teraz jednak sytuacje się zmieniła. ponieważ popierają ruskich, argument o dyskusji publicznej przestaje być istotny: otóż nie życzę sobie w publicznej dyskusji osobników optujących za putinem. w
@PolskaOdMorzaDoMorza Raz, że pewnie niezła próba udawania prawaka przez lewaka jakich na wykopie jest pełno, a dwa, że skoro wielce jesteś prawicowcem, to na kogo planujesz głosować w najbliższych wyborach? Pewnie powiesz, że na nikogo.
A lewica w Polsce z rigczem jest? Lub jakąkolwiek inna partia? Pytam z ciekawości.
@Warrior_97 No nie wiem synku, zazwyczaj jest w drugą stronę, że jak nie popierasz jedynej słusznej na wykopie Platformy czy Lewicy to od razu jesteś PiSowcem. Sam się już niejednokrotnie z tym spotkałem.