Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam prawie 30lat i prawie zupelnie stracilem zainteresowanie kobietami. Nie zrozumcie mnie zle, libido mam w porzadku. Facet ma sluzyc kobiecie za oparcie, organizatora czasu, maszyne do seksu, byc zawsze dostepny, zgadzac sie z jej feministycznymi pogladami, sluchac jak to biali mezczyzni sa najbardziej uprzywilejowana grupa i jak ciezko maja kobiety. A co kobiety daja od siebie? Obecnosc... Rece mi opadaja. Jest szansa na zwiazek z dziewczyna, ktora traktuje faceta jak przyjaciela w zwiazku, a nie to co powyzsze? Bo nie widze szans na zamieszkanie z kims takim. Jak mozna byc z kims, kto nie jest dla ciebie oparciem. To jaki sens ma taki zwiazek? Oczywiscie kobieta twierdzi, ze jest ogromnym oparciem ale czynami tego nie pokazuje. Leniwe, egocentryczne, narcystyczne harpie.
#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
  • Odpowiedz
A co kobiety daja od siebie? Obecnosc...


@mirko_anonim: Fajny masz gust, typie.

Ciekawe jak mi się udało znaleźć spoko kobiety na kilkuletnie związki w przeszłości. Takie, które traktowały mnie jak partnera, a czasami nawet dawały z siebie więcej niż ja, kiedy akurat nie miałem sił na życie. I to wszystko będąc z wyglądu przeciętnym w porywach.

Może po prostu nie patrzyłem najwprzód na to żeby ryj się zgadzał?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Szansa jest jak najbardziej. Musisz tylko szukać w odpowiednim miejscu. Jeśli szukasz wśród lewicowych aktywistek, to powodzenia. Prawdę mówiąc najlepiej szukać dziewczyny wychowanej w tradycyjnych wartościach. Takie są cichsze i mniej widoczne,a ich zalety poznajesz dopiero gdy wejdziesz w relację. Wydaje mi się że najłatwiej znaleźć we wspólnotach działających wokół Kościoła. Ale pamiętaj, Ty też musisz sobą coś reprezentować,bo one tak samo szukają kogoś wartościowego... To dobry układ.
  • Odpowiedz
Nie zrozumcie mnie zle, libido mam w porzadku. Facet ma sluzyc kobiecie za oparcie, organizatora czasu, maszyne do seksu, byc zawsze dostepny, zgadzac sie z jej feministycznymi pogladami, sluchac jak to biali mezczyzni sa najbardziej uprzywilejowana grupa i jak ciezko maja kobiety. A co kobiety daja od siebie? Obecnosc... Rece mi opadaja


@mirko_anonim: kolejny zmanipulowany propagandą o złych kobietach które oczekują klauna a dają tylko tzipe, przez co tworzy sobie w
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jeśli bierzesz za partnerkę kobiete o feministycznych poglądach to się później nie dziw nie ona nie chce z Tobą partnerstwa skoro chcesz ta kobiete sprowadzić do roli rozpłodowej maciory i sprzątaczki z funkcja seksu xD (jeśli ktoś neguje feminizm to wg mnie kobieta ma dla takiej osoby tylko taka role, choć może po prostu nie wiesz i nie chcesz wiedzieć ktorej fali feminizmu jest Twoja kobieta reprezentantka) po
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus nie wiem skąd ty bierzesz to zmanipulowanie xd wystarczy mieć jakikolwiek kontakt z kobietami i samemu nasuwają się takie wnioski
@mirko_anonim żeby te feministyczne poglądy dotyczyły sfery równości NA KAZDEJ STREFIE ZYCIA - a tak to wygląda że kobiety są za mało specjalnie traktowane a chcą więcej
Cytując szefa ONZ: "Największymi ofiarami wojny są kobiety bo tracą ojców, mężów i synów" ????
  • Odpowiedz
nie wiem skąd ty bierzesz to zmanipulowanie


@Barbatos96:

Tym że wystarczy nie mieć styczności z kobietą a jedynie z tagami #przegryw i #p0lka a już ma siebie za znawcę kobiet i już wie, że kobiety nie chce, bo są takie i takie xD

Z czego to co pisze to bzdury właśnie wyczytane na tych tagach (ok są takie kobiety ale jest ich na tyle mało że są nikłe szanse że akurat
  • Odpowiedz
Niska szansa to spotkanie wartościowej kobiety


@Barbatos96: no jeśli większość jest już zajęta to tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto spóźniony ten nie roocha.

Ale wymienione przez opa cechy występują wyłącznie u tinderowych szonów na których wiadomo, faceci lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: oczywiście nie ma żadnych zdrowych powodów żeby być z takimi osobami. Ale jak życie daje cytryny to można zrobić lemoniadę, ja pare takich znajomosci próbowałem przeistoczyć w męskie friendzone i nawet się to udało. Sam ostatnio poznałem taka kobietę, ona absolutnie nie widziała w tym nic złego, i nadal nie widzi. Powiedziałem jej to prosto w oczy to usłyszałem ze mam prawo do własnych odczuć o tyle. Nie warto z
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus bardziej wśród singielek xd
ale zajęte też są takie :v
i nie ważne czy to tinder czy nie
a faceci lecą na takie ponieważ są łatwe i zgadza się r00chanie. przez to mamy wysyp plastikowego gówno które jest okropne...
  • Odpowiedz