Wpis z mikrobloga

baba się w chłopa przebrała i zorientowała się że jej "male privilege" nie chce działać


Polecam komentarze, kopalnia beki
https://9gag.com/gag/aoKYYjx

Now she is a short, below average looking dude. Received zero attention or movie roles.


Expectation: , money status, power, dating women 20+ years younger,

Reality: A less than average man.

you just needs to have confident bro. stop being an incel. use your male privilege bro.

She's not allowed to admit that she made a mistake. The cult will literally kill her rather than let her spread the message that transgenderism is a lie.


#redpill #blackpill #bekazlewactwa
Phallusimpudicus - > baba się w chłopa przebrała i zorientowała się że jej "male priv...

źródło: aoKYYjx_700b

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus mogła nadal odcinać kupony od bycia urodziwą aktorką reprezentujacą LGBT jako lesbijka, ale wybrała bycie "transseksualnym facetem" bo myślała, że będzie mieć white male privilege, a tu zonk, bo choćby skały srały, transów to nie dotyczy
  • Odpowiedz
baba się w chłopa przebrała i zorientowała się że jej "male privilege" nie chce działać


@Phallusimpudicus: Skąd założenie, że ona chciała być mężczyzną ze względu na male privillege, albo że oczekiwała jakiegoś lepszego traktowania z tego tytułu? Jak dla mnie piwniczaki stworzyły chochoła, którego teraz bohatersko obalają.

bo myślała, że będzie mieć white male privilege


@Kamokamo: Ja pierdziele, kolejny xDDDDDD Gdzie, kiedy tak myślała?

jakieś źródło czy #urojeniaprawakoidalne?


@
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: pamiętam jak oglądałem The Umbrella Academy a ona akurat przechodziła tranzycję xD w serialu z odcinka na odcinek cała ekipa superbohaterów po prostu zaczęła mówić do niej męskim imieniem i zero zdziwka, zero pytań no nie było tematu. XDDD
  • Odpowiedz
bo choćby skały srały, transów to nie dotyczy


@Kamokamo: nie ma znaczenia czy jest trans czy nie. facetów z takimi atrybutami to w ogóle nie dotyczy. 1 na 1000000 się przebije jak Steve Buscemi, który swoją drogą jest świetnym aktorem. Reszta szoruje po dnie. Ellen była utytułowaną aktorką ze sporym dorobkiem, Eljot jest nikim.
  • Odpowiedz
@imargam_2137: no właśnie był temat i to zepsuło serial xd w sensie jak sobie zmieniła płeć to spoko, nic mnie to nie obchodzi, ale w tym trzecim sezonie za każdym razem była scena gdzie ktokolwiek się dowiadywał / zauważał zmianę to było "hej zmieniłem płeć" i zamiast fabuły to chwila o tym xd
  • Odpowiedz
@Phallusimpudicus: a najśmieszniejsze jest to, że i tak ma bez porównania lepiej, bo jakieś pieniadze, nadal sławę, popularność w zlewaczonym środowisku itd. niż losowy, anonimowy człowiek, który zrobiłby to samo.
A potem zdziwinie, że tak wielu po tych zabiegach popełnia samobójstwo
  • Odpowiedz
She's not allowed to admit that she made a mistake


@Phallusimpudicus: no bo to nie jest blad, chcacemu nie dzieje sie krzywda. nie kazdy musi byc laseczka, jak ktos chce to moze sobie zostac i incelem

serio jej sprawa.... zreszta nie miala co tam sobie obciac, zacznie brac hormony jak jej sie znudzi, beka to z tego ze raczej jej to nie sluzy a dalej to robi no ale jak ktos
  • Odpowiedz