Wpis z mikrobloga

@red7000:Ja pierwszy raz przechodziłem rdr2 na 840m i jakimś słabym procku, gdzie miałem max 15 fps i ciągle dobrze się bawiłem. Więc tak, warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) , ale najpierw zobacz na yt czy ci się spodoba bo jest ona dosyć specyficzna, ponieważ jest w niej stawiany duży nacisk na realizm przez co tempo rozrywki jest powolne.
  • Odpowiedz
Zdecydowanie warto, jedno z najlepszych przeżyć growych jakiego doznałem przez 20 lat gierczenia. Na tym kompie powinno ci hulać na średnich/wysokich w 1080p
  • Odpowiedz
@red7000: jeden rabin powie tak, drugi nie.
Ja jestem na tak, dobrze mi się grało, przeszedłem główny wątek.
Ludzie niektórzy narzekają na tempo gry, mi nie przeszkadzało
minusy :
Rockstar launcher , ultra #!$%@?ące gówno, marnujesz ze 1-2 minuty na włączenie gry
wymagania dość spore
za 82 zł bym zaryzykował, albo poszukał demo na zatoce piratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@red7000: grałem w rdr2 na 6600k + 1070 na premiere i było spoko, może nie zajebiście, ale wystarczająco dobrze.
cpu do ilu podkręcony? ( ͡º ͜ʖ͡º)

w sumie wypadałoby dokończyć fabułe jak mam nowego kompa xD
  • Odpowiedz
@red7000: Ja przeszedłem bez problemu na 1050Ti. Zresztą na yt są filmy jak chodzi na każdej z popularnych kart. Jak wyżej piszą jak nie będzie ci przeszkadzać, że nie będziesz wykonywał cały czas jakichś spektakularnych akcji a bardziej zależy ci na fabule to gra jest świetna. Tym bardziej że szykuje się ponoć remaster pierwszej części w którym historia dwójki jest kontynuowana.
  • Odpowiedz