Wpis z mikrobloga

@MistrzKowalski: NIGDZIE NIE TWIERDZIŁEM, ŻE TO NIEMOŻLIWE WRĘCZ W PIERWSZYM KOMENTARZU NAPISAŁEM, ŻE TO

mocno wątpliwe

CO OZNACZA, ŻE DOPUSZCZAM MOŻLIWOŚĆ WYSTĄPIENIA TAKIEGO PRZYPADKU.

weź nie krzycz, bo to nawet głupio wygląda, a nazywanie innych użytkowników pejoratywnie to już w ogóle słabizna osobowości.
  • Odpowiedz
mordo, jak ciało się zaczyna rozkładać, to jest taki smród, że ta historia nie miała prawa się wydarzyć po prostu, to bait dla debili, dziwne, że się złapałeś, no ale to też o czymś świadczy jakby nie było

z fartem


@Hissis: sam post to bait ale historia jest prawdziwa, była opisywana w mediach wczoraj
  • Odpowiedz
mordo, jak ciało się zaczyna rozkładać, to jest taki smród, że ta historia nie miała prawa się wydarzyć po prostu


@Hissis: Co pewien czas słyszy się o takiej sytuacji, że znaleziono zmumifikowane zwłoki w mieszkaniu. Najczęściej starsza osoba, bez rodziny, sąsiedzi myślą że wyjechała, a smrodu nie ma.
  • Odpowiedz
jak ciało się zaczyna rozkładać, to jest taki smród, że ta historia nie miała prawa się wydarzyć


@Hissis: kiedyś przejmowałem mieszkanie po gościu którego najemca zmarł i rozlał sie po podłodze, #!$%@? ale był zajzajer xDDDDD
w kamienicy podłoga darta do krokwi i tynk kuty do cegły, a i tak był ten charakterystyczny słodki smród.
  • Odpowiedz
mordo, jak ciało się zaczyna rozkładać, to jest taki smród, że ta historia nie miała prawa się wydarzyć po prostu, to bait dla debili, dziwne, że się złapałeś, no ale to też o czymś świadczy jakby nie było

z fartem


@Hissis: https://en.wikipedia.org/wiki/Joyce_Vincent

Joyce Vincent umarła i przez ponad dwa lata nikt jest nie znalazł w jej własnym mieszkaniu. Steven Wilson ma cały album muzyczny który zbudowany jest na tej historii.
  • Odpowiedz
@Hissis: Ostatnio był taki przypadek ze babke jakas wlasnie po 5 latach odkryli martwą. Nikt się nie zainteresował w bloku ze jej nie widac i ze nie pali sie wogole swiatło xD bardzo mało prawdopodobne ale się zdarza.
  • Odpowiedz
@nocny-mirek: @Hissis bzdura, ostatnio w moim bloku umarła kobieta, codziennie przechodziłam obok jej drzwi i nic nie waliło. Zaczęło śmierdzieć dopiero jak otworzyli mieszkanie i wynosili zwłoki, ale tak bardzo mocno i na całej klatce. Przy zamkniętych drzwiach zupełnie nic. Znam inną historię, też z bloku, facet umarł i dopiero jak robaki zaczęły wychodzić spod drzwi na korytarz to się zainteresowali sąsiadem
  • Odpowiedz
@Hissis: #!$%@?. Ile jest przypadkow o tym ze cialo lezalo kilka lat w bloku w mieszkaniu i nikt nie ogarnął. Nawet jest jedna historia z niedawna. Panie mądraliński xP bejt to ty we łbie masz
  • Odpowiedz
  • 0
@pibuntek O #!$%@?. A czy mops, albo ZUS nie mają obowiązku sprawdzać czy taka osoba żyje? Bo teoretycznie można by było tak ciągnąć emeryturę na zmarłą osobę latami, aż zgłoszonoby zaginięcie staruszki.
  • Odpowiedz
@Hissis: A może ciocia udusiła się w lateksie?

Taki strój full body i worek na głowie czy coś.
To dość popularny sposób, by zwiększyć wrażenia.

Co o tym sądzisz?
  • Odpowiedz