Wpis z mikrobloga

@Silklash: Łaskawie przypominam że pieniądze z Unii to są pieniądze z Polski. Bo pochodzą ze składki. Od niedawna płacimy więcej niż bierzemy (pomijając kary). Także dla zapamiętania polecam slogan -> "Unia nie ma własnych pieniędzy".
  • Odpowiedz
@Silklash: był remont parku w moim mieście i wisi #!$%@? tablica że rząd dofinansował na kwotę 11mln....tylko że całość kosztowała 44 miliony i reszta hajsu to unia i miasto xD ale po co o tym wspominać
  • Odpowiedz
Łaskawie przypominam że pieniądze z Unii to są pieniądze z Polski.


@Maniakrzelaza: chłop co myśli, że rząd by dołożył złotówkę na to, żeby powstał tunel w Świnoujściu xDDDDD

wolę jakiś Europejski Fundusz Celowy z zarządem w Brukseli, który zadecyduje o tym, żeby dofinansować w 85% tunel w Świnoujściu, niż świętojebliwy rząd, który najpierw wybierze miejsce na tunel w Świnoujściu gdzieś na Mazurach, gdzie przypadkowo działki ma kilku prominentnych PiSowców, a potem
  • Odpowiedz
@niochland: Ciekawe poglądy. Ja wolałbym żeby o Polskich pieniądzach decydowali Polacy. Wiemy z historii jak się kończy centralne zarządzanie gospodarką. To że piss rozkrada pieniądze to niewątpliwie zbrodnia tak samo przekaz tvp, ale przydałby się w końcu jakiś kompetentny rząd.
  • Odpowiedz
Ja wolałbym żeby o Polskich pieniądzach decydowali Polacy.


@Maniakrzelaza: przecież obecnie decydują Polacy i proszę, masz 500+, 3 miliardy na TVP oraz 13 i 14 emerytury. Super sprawa!!!!!

Polskie nie znaczy lepsze, nie wiem kto to wymyślił
  • Odpowiedz
@Maniakrzelaza może lepiej żeby żaden obecny Polak w partii rządzącej nie decydował na co wydawać pieniądze.

już na nikim nie robi wrażenia byle wał na milion złotych, stało się to codziennością xD
  • Odpowiedz
@Maniakrzelaza: unia ma własne pieniądze bo może je pożyczać dużo taniej niż jakikolwiek kraj poza USA, a potem i tak oddaje rolując dług, a oprocentowanie pokrywa się wzrostem PKB

unia/kraj nie ma własnych pieniędzy to kłamstwo z czasów Margatet Tchatcher

zanim powiesz, że "nie własne a pożyczone" - otóż w naszych czasach każde państwo jedzie na pożyczonych, ale Unia może pożyczać znacznie, znacznie korzystniej od PL, dlatego nam się to opłaca
  • Odpowiedz
Ja wolałbym żeby o Polskich pieniądzach decydowali Polacy


@Maniakrzelaza: Polacy decydują o swoim kraju i pieniądzach od 1989 i popatrz jak wszystko super wygląda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz