Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder #seks #zwiazki #feels

Mirki, w jaki sposób badacie czy laska miała bogatą przeszłość seksualną? Przecież praktycznie żadna Wam o tym nie powie, co najwyżej „nie mam dużego doswiadczenia”. Mam taki przypadek u siebie, że poznaliśmy się jakiś czas temu na Tinderku. Spotykamy się regularnie od 4 miesięcy. Pod kątem zaangażowania uważam, że jest ekstra - pisze, dzwoni, wychodzi z propozycjami wyjścia, zaprasza na wesele przyjaciół czy wspólne wakacje. Jakiś czas temu odbyła się ważna rozmowa „dokąd zmierzamy” i wówczas pojawiły się u mnie natarczywe myśli na temat jej przyszłości. Nie przeszkadza mi, że miała wcześniej chłopaków, ale boje się, że ta liczba może przekroczyć mój próg akceptacji i wówczas chciałbym to uciąć stosunkowo szybko. Laska nie jest z tych cichych szarych myszek, wprost przeciwnie - typowa ekstrawertyczka z gronem znajomych, również mężczyzn. Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet. Doradźcie coś Mirkowi, w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje? Ja mam 27, a ona 28 lat.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 63
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: stawiam ze najprosciej zapytac ale delikatnie w czasie rozmowy na te tematy, jezeli relacja jest lepiej rozwinieta no to chyba to nie jest jakis problem, przynajmniej za moich czasow tak było... takie rozkminki to glownie sie ma jak sie samemu nei ma doswiadczenia, potem przechodzi...
  • Odpowiedz