Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#tinder #seks #zwiazki #feels

Mirki, w jaki sposób badacie czy laska miała bogatą przeszłość seksualną? Przecież praktycznie żadna Wam o tym nie powie, co najwyżej „nie mam dużego doswiadczenia”. Mam taki przypadek u siebie, że poznaliśmy się jakiś czas temu na Tinderku. Spotykamy się regularnie od 4 miesięcy. Pod kątem zaangażowania uważam, że jest ekstra - pisze, dzwoni, wychodzi z propozycjami wyjścia, zaprasza na wesele przyjaciół czy wspólne wakacje. Jakiś czas temu odbyła się ważna rozmowa „dokąd zmierzamy” i wówczas pojawiły się u mnie natarczywe myśli na temat jej przyszłości. Nie przeszkadza mi, że miała wcześniej chłopaków, ale boje się, że ta liczba może przekroczyć mój próg akceptacji i wówczas chciałbym to uciąć stosunkowo szybko. Laska nie jest z tych cichych szarych myszek, wprost przeciwnie - typowa ekstrawertyczka z gronem znajomych, również mężczyzn. Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet. Doradźcie coś Mirkowi, w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje? Ja mam 27, a ona 28 lat.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 63
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: teleskop z dobrym przybliżeniem mordo ogarnij sobie, i tym teleskopem musisz spojrzeć w jej narządy rozrodcze tam daleko hen hen będzie normalnie na samym końcu na ścianie cyfra/liczba wybita, bo to wszystko się normalnie zapisuje właśnie, żeby nie było oszukiwania żadnego albo coś, to jest transparentne, tylko trzeba wiedzieć właśnie gdzie szukać.
z fartem
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: pierwszy sposób, łatwiejszy - to nawiązujesz po kolei kontakt z jej wszystkimi znajomymi na fejsbuku. Po prostu piszesz "heja, co tam, jestem chłopakiem (dajmy na to) Karoliny". Taka osoba oczywiście reaguje przyjaźnie, może z lekkim zdziwieniem o #!$%@? chodzi, ale dobra, zaczyna z Tobą pisać. No i po małym small talku o pogodzie, czy o aktualnej sytuacji politycznej w Gruzji, po prostu przechodzisz do rzeczy: "ej, a mam jeszcze takie
  • Odpowiedz
w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje?


@mirko_anonim: Idź do wróżbity Jackowskiego. Nigdy nie wiesz ilu laska miała mężczyzn przed tobą. Jak niby chciałbyś to zweryfikować, kiedy mówi ci, że jesteś np. tym trzecim? Przecież to kompletny nonsens. Tylko twoja to jest prawa renia. Ona była tylko z tobą. xD
  • Odpowiedz
Laska nie jest z tych cichych szarych myszek, wprost przeciwnie - typowa ekstrawertyczka z gronem znajomych, również mężczyzn. Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet. Doradźcie coś Mirkowi, w jaki sposób dyskretnie badacie sytuacje? Ja mam 27, a ona 28 lat.


@mirko_anonim:
w tym wieku coś koło 50ciu pewnie

Sprawdź
a) rodzinę.
b) znajomych.
c) socjale
d) byłych
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Zazwyczaj kobiety z dużym przebiegiem często porównują nas do innych facetów, warto też zwrócić uwagę na to jak patrzy na innych facetów. Plus łatwiej im się zdystansować od obecnego partnera i podchodzą do seksu czy całowania bardziej mechaniczne.
No i zamiast pytać wprost warto taktycznie wybadać jakie ma podejście do seksu, jeżeli np poruszy się temat wysokiego przebiegu, a ta zareaguje intensywnie, zacznie wyzywać od tyranów i bronić rozwiązłości to
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że lubi otoczenie facetów nawet bardziej niż kobiet


@mirko_anonim: Odpuść. Nie warto.

Będzie zdradzać na 100%

Jestem gotów sobie rękę uciąć, tak tego jestem pewny. Będziesz żałował.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie pytaj wprost bo to nie ma sensu. Jest taka zasada że każdy mierzy swoją miarą. Zapytaj "jak myślisz ile facetów miała tamta laska?", zapytaj tak o kilka dziewczyn i słuchaj odpowiedzi. Jej odpowiedzi będą zbliżone do jej własnego przebiegu - spowodowane jest to właśnie mierzeniem swoją miarą. Tylko wybieraj dziewczyny podobne posturą do twojej, bo jak zapytasz o 130kg babke to może odpowiedzieć że zero
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP):

Mirki, w jaki sposób badacie czy laska miała bogatą przeszłość seksualną?


Nie badam, bo mnie żadna nie chce, bo jestem bezrobotnym nieudacznikiem z wyższym wykształceniem, ale gdyby mnie jakaś chciała, to tylko dziewice bym brał pod uwagę, reszta ma wątpliwą przeszłość.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
  • Odpowiedz
boje się, że ta liczba może przekroczyć mój próg akceptacj


@mirko_anonim: Ale problemem może być liczba różnych partnerów, czy liczba stosunków jakie z nimi odbyła?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to jest proste - rozmawiacie o swoim życiu i wyjdzie, że np. miała jednego chłopaka od 17-22 ale rozpadło się bo okazało się np. że on chciał wyjechać z kraju a ona nie wyobrażała sobei życia bez rodziców, rodzeństwa, przyjaciół. Potem z kolejnym była od 23 roku życia do 26 i okazało się, że się nie dogadują, bo na studiach i owszem gość był towarzyski i lubił wyjść, ale po
  • Odpowiedz
Zazwyczaj kobiety z dużym przebiegiem często porównują nas do innych facetów


@Errad: powiedziałbym odwrotnie. Bo wiedzą ze seks ma różne barwy i z każdym można mieć inną tecze i to na tym sie warto skupic. Porównywać to właśnie może mimoza z 3-5 bo gunwo umie w łóżku od strony psychologicznej
  • Odpowiedz