Wpis z mikrobloga

jak mnie śmiesza wykopki podpinające się pod "białą kulturę" do której nawet nie przyłożyli swojej ręki tylko wycierają sobie mordę czyjąś ciężką pracą.

Jeszcze najczęściej okraszając to obrazkiem z jakąś barokową architekturą z Wiednia czy innego Budapesztu XD. #!$%@? wasza kultura to wylotówka z raszyna, syf przestrzenny, reklamoza i pastele na elewacjach. To jest wam dużo bliższe a nie schonbrun.

To jest właśnie Polska którą budowali nasi i wasi ojcowie, więc przestańcie #!$%@?ć że jesteście przedstawicielami jakiejś wysmakowanej i wyszukanej kultury rodem z pocztówek

#neuropa #bekazprawakow #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #francja #architektura
PeterGosling - jak mnie śmiesza wykopki podpinające się pod "białą kulturę" do której...

źródło: xx

Pobierz
  • 53
@PeterGosling: ale bądź troche obiektywny, wylotówka na raszyn i inne potworki to dziedzictwo komuny czyli systemu nam narzuconego.

Jak już przywołujesz schonbrun to zestawiaj to z wilanowem a nie z rzeczami z innej epoki.

Łap foto zamku na Ukrainie, który setki lat temu jakieś białasy zbudowały dla ochrony europy przed Imperium Ottomańskim.
thorgoth - @PeterGosling: ale bądź troche obiektywny, wylotówka na raszyn i inne potw...

źródło: 11212748_twierdza-chocim-nad-dniestrem

Pobierz
wylotówka na raszyn i inne potworki to dziedzictwo komuny


@thorgoth: wylotówka na raszyn to dziedzictwo komuny? W sensie ten burdel przestrzenny i obrzydliwe reklamy o zagęszczeniu 1000 na 100m? Przecież to najpiękniejsze lata 90. Za komuny nie miałeś reklam w ogóle bo były zakazane.

Akurat totalnie kulą w płot bo za komuny ład przestrzenny był bardzo dobrze utrzymany, urbanistyka jest po 100kroć lepsza niż ta dzisiejsza XD
Równie dobrze mogłeś wstawić takie zdjęcie, ale lepiej zrobić porównanie kompletnie z dupy


@ekjrwhrkjew: to wy wstawiacie te rzeczy, przy czym to są totalne wyjątki i rodzynki. Wyjedź kawałek dalej niż stare miasto jakiegokolwiek miasta i będziesz miał dokładnie obrazki które ja przedstawiłem. Nie jesteśmy ani Wiedniem, ani Budapesztem, ani Paryżem - z którego tak się teraz nabijacie.