Wpis z mikrobloga

@Makavlani: micek udostepnianiem pierwszych lepszych fejków jakie wpadną w ręce bez chwili zastanowienia(a później wielkie przeprosiny), chociaż nie wiem czy przepisywanie telegrama na twitter mianuje tytułem OSINTowca i czy chłop pasuje do zadanego pytania...
  • Odpowiedz
@Makavlani: Micek bo najwięcej fejurow wkleja. Z jego "prywatnych" analiz to już można książkę dla dzieci napisać. Drugi najczęściej odwiedzany profil na tt o tematyce wojny na Ukrainie. I ludzie to czytają dalej.
  • Odpowiedz
@Makavlani
Micek bo nawet nie rozumie tłumaczeń i wrzuca fejki
Meissner, bo to aktywista, który zmyśla historyjki na potrzeby chwili
Lisowski, bo to agresywny kłamcą i atencjusz, karierę rozpoczął od plucia na Abramsy u Autora xD
  • Odpowiedz
  • 0
@selflessness: Ja w sumie chyba tylko sobie cenię trochę Pawła Jeżowskiego, który przynajmniej coś wie na temat ekonomii Rosji. Lisowski go zaprasza na swoje streamy i nabija sobie tylko oglądalność, bo sam nie ma nic ciekawego do przekazania. Meissner z kolei wydawał mi się spoko, dopóki tak jak sam zresztą zauważyłeś, nie zaczął za bardzo upolityczniać dyskursu.
  • Odpowiedz
@Makavlani:
JulianRoepcke. Największa ilość fejków, krypto onucowe posty, zero wartościowych postów czy nitek, słabe analizy.
A tak to, reszta może być, albo nie trafiłem jeszcze na kogoś słabego jak Ropcke.
  • Odpowiedz
@Makavlani: 1.Lisowski, bo gruby knur banuje wszystkich za słowo krytyki i uważa się za najmądrzejszego i najbardziej poinformowanego. 2.Micek 3.Wolski 4.Meissner

Lisowski, bo to agresywny kłamcą i atencjusz, karierę rozpoczął od plucia na Abramsy u Autora xD


@selflessness: Chodzą też słuchy, że gnoił swoich podwładnych w jednostce. Podobnie zresztą jak ten buc Leon Komornicki.
  • Odpowiedz
  • 1
@neurotiCat: Lisowski to w ogóle ma straszny hateboner na punkcie Bartosiaka. W sumie dla mnie też zawsze jawił się jako taki antypatyczny i arogancki typ. Monetyzuje tego Jeżowskiego, bo sam nie ma nic ciekawego do powiedzenia i świruje pawiana, że ma jakieś kontakty rozsiane po całym świecie xd.
  • Odpowiedz