Wpis z mikrobloga

Ebany w dupę #neonet

towar zamówiony 22 czerwca, wysyłka w 48h miała być

taki UJ!!!!!!

Do dziś czekam na wysyłkę, nikt nic nie wie, nie wie kiedy będzie wysłane. Infolinię bombarduje po 3 razy dziennie. Każdy przedstawia inną wersję (już wysłany, już dziś będzie wysłany,jutro wyślemy, nie wiemy kiedy wyślemy)

A dziś się dowiaduje że niewykluczone jest że moje zamówienie anulują, bo nie wiadomo czy towar będzie.

NEONET

NIGDY BULWA WIECEJ

#rtv #agd #sklepyinternetowe
  • 7
Infolinię bombarduje po 3 razy dziennie.


@apaczacz: a co ten biedny człowiek ma ci powiedzieć, przecież nie pójdzie na magazyn szukać twojej paczki. Zamów gdzie indziej i tyle
@apaczacz: ja z neonetu ostatnio odbiór osobisty dałem w sklepie i poszedłem na drugi dzień to w ogóle mówili że nie ma tego zamówienia, ale taki sprzęt akurat mają xD najlepsze jest to że oni mają inne ceny online i inne w sklepie ale dali tą cenę z neta jako rabat xd, sms o odbiór zamówienia przyszedł tydzień później xD
  • 0
@elperson bym zamówił, ale trafiłem promocje i te 7 stówek różnicy ma spore znaczenie

ten człowiek tam jest zatrudniony przez sklep i to jest jego praca. gdybym miał inną formę kontaktu to bym skorzystał. na maila nie odpisują, na Facebooku równiez