Wpis z mikrobloga

Męczy mnie samotność. Już 24 lata na moim karku i nigdy nie byłem z dziewczyną.
Nie wiem gdzie można kogoś poznać. Na tinderze przez tydzień zdobywam 15 par, z 2 umawiam się na spotkanie, do którego nie dochodzi, i po tygodniu nikt już mi tam nie odpisuje. Bycie nieatrakcyjnym strasznie utrudnia życie. Tymczasem mając fajne loczki i ładną strukturę kości po chwili ma się mnóstwo chętnych i dziewczyny piszą teksty typu 'wyglądasz jak ktoś kogo chciałabym poznać', a umówienie się na seks tego samego dnia nie sprawia żadnego problemu.
Na badoo przez dobę dostaje 1 like od totalnie niezadbanej dziewczyny i to tyle, a na żywo w moim mieście nie mam jak kogo poznać, bo ulice są cały czas puste. W pracy nikogo nie poznam bo nie mam tam kobiet tylko 150 cm filipki, a jeżeli chodzi o zainteresowania, to mam takie, którymi młode kobiety z reguły się nie zajmują i w grupkach do których szedłem by się integrować najmłodsza dziewczyna miała 40 lat.
Mam wrażenie jakby w tych czasach jedynym miejscem by kogoś poznać nie mając ani jednego znajomego był tinder. Tinder na którym nie mając mordy jest się nikim. Parę lat temu było lepiej i dostawałem pozytywne komentarze dotyczące mojego opisu, a teraz cisza. Już chyba 500 razy tworzyłem tam nowe konto i zawsze jest to samo. Po założeniu dostaje 10 like, poznaje jedną super dziewczynę, ona mi mówi, że chłopacy patrzą na nią jak na mięso i nikt nigdy nie był dla niej tak miły jak ja, po czym po tygodniu dostaje bloka. Robi mi się smutno, tracę nadzieję, usuwam tindera, by po 5 minutach założyć nowe konto z nową nadzieją. I historia zaczyna się od nowa.
#tinder #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@samotnypies: znaczy rozumiem, że aplikacje randkowe to twoja jedyna opcja na ten moment, ale nie traktuj tego jako jakąś wyrocznię bo tylko sobie popsujesz samoocenę. Przeciętna kobieta na tinderze ma masę opcji i często nie przebijesz się, mimo, że teoretycznie na papierze możesz być lepszym kandydatem ale nikt tego nie wie i nie będzie tego weryfikować. Potraktuj to jako pewnego rodzaju bramkę do znalezienia kogoś ale nie bierz tego jako jedyną
  • Odpowiedz
@samotnypies skoro jestes brzydki to sie umawiaj z brzydkimi laskami, od ktorych kontakt dostajesz z tego co piszesz. nie wiem czy to jest pasta bo takie wysrywy czytam tu co chwile i wszystlie wygladaja tak samo.

skoro nie spelniasz wymagan czesci dziewczyn to obniz swoje. #!$%@? mac. przegryw to serio stan umyslu.
  • Odpowiedz
@samotnypies: Na tinderze może 0.5% dup się do czegokolwiek nadaje. Wystarczy jeden dzień, dla takiej dupy 5/10, żeby zobaczyć, że zgarnia 100 lajków dziennie, z 50 wiadomości, może sobie przebierać w bolcach jak chce. Jedyna szansa to gdy dupa zakończy normalny związek i natkniesz się na nią świeżo po założeniu konta. Na następny dzień już będzie miała Cię w piździe, widząc że wypisuje do niej 50 kandydatów.
  • Odpowiedz
@Bioenergetyk: Ty to jesteś stan umysłu xD. Jak ktoś nie może znaleźć baby to albo powinien siebie samego poprawić albo zwyczajnie to #!$%@?ć, a nie jak szmaciarz poniżać się.
  • Odpowiedz
@samotnypies: jeżeli przez tydzień masz 15 par a ostatecznie nie spotykasz się z żadna nich, to nie zwalaj winy na 'strukture kosci' xD widzialem tu wiele postow typu "3 pary w pol roku" wiec nie marudz, a ze chcialbys miec 200 i moc sobie w nich przebierac? no, kazdy by chcial xD

dodatkowo zdradze ci tajemnice:

"Tymczasem mając fajna dupe i ładną buzie po chwili ma się mnóstwo chętnych" - brzmi
  • Odpowiedz
@Kamilo67 pracuj nad soba, jestes krolem, to ferrari tylko czeka zeby na nie wsiasc. i dlatego przegrywy sa przegrywami. wiecznie pracuja nad soba a baby nie znajduja bo przeciez 7\10 to juz jest "ponizanie sie" dla hrabiego. tacy jak ty to czysta tragikomedia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzybek88: nie wiem o co mnie prosisz, 150 centymetrowi Filipińczycy płci męskiej nie są moim targetem

@Nateusz1 189

@Bioenergetyk bycie brzydkim to nie to samo co nie dbanie o siebie

@wap_eeL bardzo mądry komentarz, dziękuję za podzielenie się poprawnym spojrzeniem na te kwestie

@jednorazowekonto2 Ciężko się spotkać z kimś kto nawet nie odpisze na przywitanie, a pajaca nie będę z siebie robił by zwrócić uwagę dziewczyny
  • Odpowiedz