Wpis z mikrobloga

To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikarozowychpaskow czy jakieś patostreamy tylko jak zawsze wina #stulejacontent i #przegryw xD

Normalna sytuacja, aktualnie wokół was ktoś to też pewnie robi, jest to UWAGA codzienność w związkach, ale jako osoby, które nigdy w żadnym nie były jestem w stanie zrozumieć irytacje, że coś takiego się dzieje bez waszego udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś afery były sensowne - a dziś? Nowy wykop i #afera z dupy bo UWAGA ZROBIONO LODA xD
Strasznie współczuję tej parce a zwłaszcza dziewczynie bo przez ten chlew, który stulejarze na nią wylewają od rana dziewczyna będzie miała spore problemy wizerunkowe, a jej mama już pewnie nie jedno zdjęcie jej córki robiącej loda widziała - smutne.

Normalni ludzie (zdrowi psychicznie) temat olali bo to nic wielkiego, zaś frustraci jak zwykle muszą swój żal muszą wylać na bogu winną osobę.
Fakt faktem, robienie takich rzeczy w sferze publicznej (kwestia dyskusji czy zamknięta fotobudka to nadal miejsce publiczne) jest moralne czy nie, ale reakcja odklejonej od rzeczywistości społeczności tego portalu woła o pomstę do nieba.

Zwyczajnie mi wstyd za moją płeć, że wieloletnie gromadzenie się nasienia w mózgu potrafi powodować tak skrajnie zawistne zachowania.
sadge.

#aferalodowa #opener
7XEN - To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikaro...

źródło: wykopfest

Pobierz
  • 57
@7XEN: Tak, codziennością w związkach jest pozowanie przy #!$%@? petardy, gdzie ogląda Cię miliony osób. Właśnie tak wygląda każdy normalny związek ( ͡º ͜ʖ͡º) Nie normalizujcie #!$%@? patologii, proszę ja was. Seks publiczny jest - nielegalny, zacznijmy od tego.
@lukiboss: Nielegalny, ok. W takim razie jeśli to aż tak kogoś boli to niech to zgłosi do odpowiednich służb a nie wysyła tych zdjęć do rodziców tej pary xD
@7XEN: Nawet jeśli ta dziewczyna nie byłaby w żadnym związku z mężczyzną któremu to robiła to co z tego, tak szczerze. Mnie najbardziej rozwala to, że różnej maści #przegryw #redpill i inne zaburzone osoby oczekują, że baba im da po kilku spotkaniach lub pierwszej randce ''bo im się należy i powinna podziękować'' chcą żeby każda laska dawała na starcie im za wszystko, ale chcą żeby jednocześnie laski były dziewicami a jak
@7XEN: No i patrz, nigdy się nie dali przyłapać, nieważne gdzie to robili. Dlatego dziś nie śmiejemy się z rodziców, tylko z bezmyślnej dziewczyny :) Niszczenie życia jest złe, ale piętnowanie głupoty jak najbardziej dobre. Tylko niestety ludzie nie uczą się na błędach innych.
@7XEN: jest różnica między uprawianiem seksu w lesie w aucie, a w budce do której przychodzi X ludzi, ot zwykłe zezwierzęcenie. Coś nas od tych zwierząt jednak powinno różnić a nie prymitywne instynkty. Linczowania nie popieram, ale mnie to nie dziwi wcale że tak się dzieje.
@7XEN: o ile zjawisko przez Ciebie opisane występują to takie wpisy jak Twoje przeginają w drugą stronę i normalizują zezwierzęcenie.

Po pierwsze to kible, przymierzalnie czy fotobudki nie służą do ruchania. Każdy klub przymyka na to oko ale w każdym klubie możesz wylecieć na pysk za takie akcje a obsługa nienawidzi takich zwierząt. Tworzą się kolejki a potem powodzenia w czyszczeniu. A poza tym jakby jakiś przegryw sobie walił w przymierzalni
@7XEN: niech sobie robią co chcą w domu ale miejsca publiczne mają to do siebie że wymagają pewnych standardów
Nie przeszkadzało by ci wejść tam do budki po tym lodzie dotykać brudnych poręczy i wdychać opary spermy??

Pewnie nie, ale nie oczekuj że ludzie zniżą się do twojego poziomu
@Pandillero przecież było na innych zdjęciach widać jego twarz xD
Skończ uskuteczniać głupio moralne #!$%@? bo aż żal słuchać tych wysrywów.
Rozumiem, że jakby strony się odwróciły i robiłby jej minetę to byłby męską szmatą?
Tak myślałam.