Wpis z mikrobloga

To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikarozowychpaskow czy jakieś patostreamy tylko jak zawsze wina #stulejacontent i #przegryw xD

Normalna sytuacja, aktualnie wokół was ktoś to też pewnie robi, jest to UWAGA codzienność w związkach, ale jako osoby, które nigdy w żadnym nie były jestem w stanie zrozumieć irytacje, że coś takiego się dzieje bez waszego udziału ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś afery były sensowne - a dziś? Nowy wykop i #afera z dupy bo UWAGA ZROBIONO LODA xD
Strasznie współczuję tej parce a zwłaszcza dziewczynie bo przez ten chlew, który stulejarze na nią wylewają od rana dziewczyna będzie miała spore problemy wizerunkowe, a jej mama już pewnie nie jedno zdjęcie jej córki robiącej loda widziała - smutne.

Normalni ludzie (zdrowi psychicznie) temat olali bo to nic wielkiego, zaś frustraci jak zwykle muszą swój żal muszą wylać na bogu winną osobę.
Fakt faktem, robienie takich rzeczy w sferze publicznej (kwestia dyskusji czy zamknięta fotobudka to nadal miejsce publiczne) jest moralne czy nie, ale reakcja odklejonej od rzeczywistości społeczności tego portalu woła o pomstę do nieba.

Zwyczajnie mi wstyd za moją płeć, że wieloletnie gromadzenie się nasienia w mózgu potrafi powodować tak skrajnie zawistne zachowania.
sadge.

#aferalodowa #opener
7XEN - To jest aż przykre jak ten portal upadł i to proszę państwa nie wina #logikaro...

źródło: wykopfest

Pobierz
  • 57
skoro to takie normalne to czemu to jest smutne? I czemu ma mieć problemy wizerunkowe? Beciaku spróbuj następnym razem


@GrandeConnection8884: sranie też jest normalne a nie chciałabym żeby latały po internecie zdjęcia jak sram. Zresztą nawet jak masz już swoje najświętsze małżeństwo z dziewicą, i zabieracie się do tego pod kołdrą, to chyba też nie chciałbyś żeby mama widziała, a przecież to nie jest nic złego
To skoro robienie loda jest normalne i to codzienność, to czemu laska miałaby mieć problemy? Przeczysz sam sobie tym wpisem.


@Chlejealewstajerano: jak wyżej w moim komentarzu. Przecież nie chodzi o to, że robienie loda to coś złego i jak ktoś sie dowie że kobieta kiedyś robiła to będzie mieć problemy xd są rzeczy po prostu których nie chcesz żeby inni oglądali, zwłaszcza rodzice bo są intymne. Tak po prostu XD
@7XEN: swoją drogą ta laska wyglądała zupełnie jak podobna do nikogo, mogłabym ją teraz na ulicy minąć a i tak bym nie zorientowała się, że to ona. Ale zaraz wstyd na całą Polskę xD wstyd to może na szkołę, klasę, sąsiadów, rodzinę i znajomych. Reszta oleje bo nie wie kto to a takich Julek jest w Polsce tysiące. Wygląda jak każda inna. Tylko incele chcą znaleźć jej dane, szkołę, pracodawcę, rodzinę
Za pewno masz małego i jesteś gnębiony w pracy, więc się wyżywasz na przegrywach w internecie.


@Chlejealewstajerano: Twój ojciec zapewne u mnie pracuje i staram się go wynagradzać godnie, by mógł on utrzymywać takiego niewdzięcznego pasożyta jak Ty, który jedyne co robi to wylewa frustracje na innych w sieci zamiast się wziąć za swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak synek, zaorałeś mnie, gg

PS Gnębienie
szlauf dal sie przylapac na lodowaniu i jest szykanowany.. ot zwykla cena za kur..stwo ktora bedzie potepiana przez normalne spoleczenstwo, ale tez i beda tacy jak ty, co bedziecie bronic "poszkodowanej" lodziary, na szczescie was malo i to w sumie dobrze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@RandomowyTyp: dlaczego szlauf? Nie ma nawet poszlak że kogokolwiek zdradziła, chyba że uważasz samo robienie loda za poniżające dla kobiety?
Tylko incele chcą znaleźć jej dane, szkołę, pracodawcę, rodzinę i znajomych by wysyłać obcym ludziom, którzy nawet nie pytali, jej zdjęcia.


@AlienFromWenus: zapominasz o analnej aferze :)
sranie też jest normalne


@Faraluch: Czyli nic nie masz przeciwko ludziom, którzy srają w fotobudkach czy przymierzalniach? Problemem nie jest sam seks, tylko seks w miejscu do tego nieprzeznaczonym w tym przypadku fotobudka. :)