Wpis z mikrobloga

Co za czasy że @WielkiNos: zamiast napisać do tego całego Starczyka coś w stylu "zamiast podejść do kobiety i jej powiedzieć, że jest fajnie ubrana walisz foto całemu autobusowi ludzi, wstawiasz na twittera i komentujesz look jakichś obcych chłopów" to wali screena i komentuje tweeta na wykop jakiegoś obcego Starczyka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wygląda jak jakaś zlewaczała pseudoartystka z chorobami psychicznie


@Zoyav: W ogóle nie wygląda jak lewaczka czy feministka, bo te ubierają się niespójnie. Wygląda raczej jakby eksperymentowała z ubiorem, i dobrze jej to wychodzi.
  • Odpowiedz
  • 16
@WielkiNos: jeżeli mówimy o pani po lewej, sam outfit 10/10. Wytatuowane tanie polskie worki nawet nie mają podjazdu do niej. Nie wiem z czym masz problem, nie ma niczyjej twarzy, nikt nie może mieć pretensji. No, może oprócz polek alkoholiczek z żabki, które jej zwyczajnie zazdroszczą.
  • Odpowiedz
@CXLV wygląda jakby miała choroby psychiczne, zauważyłam że osoby stylizujące się na "artystów" często mają coś nie tak z głową
  • Odpowiedz
@Zoyav: dokładnie, chłop myśli że konserwatywkę znalazł, a z mojego doświadczenia wychodzi, że tak się najczęściej ubierają (czyli wbrew powszechnemu trendowi) laski skręcające w drugą stronę
  • Odpowiedz