Wpis z mikrobloga

Co wam sprawia przyjemność w oglądaniu robaków? Jak trzeba byc chorym człowiekiem by podniecać się srającymi pod siebie menelami? Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwoliłaby mi czerpać radość z takiego wykorzystywania niepełnosprawnych do własnych uciech. I tak, sam fakt że to oglądacie sprawia że wspieracie taką patologię.
@m__b @wykop jak się czujecie z tym że na waszym portalu ludzie robią parze upośledzonych ludzi krzywdę? Czy nie banujecie zoofili, pedofili znęcania się nad ludźmi? Czym się różni ta sytuacja?
@ArseneWengerTheAnimatedSeries może warto zareagować zanim coś się wydarzy? Przecież to jest bardzo ciekawy temat na odcinek, mianowicie co ludzi ciągnie do takich "atrakcji". Jakoś na zachodzie europy nie ma takich postaci w internetach, tylko na wschodzie.
Czy to pokłosie Homo sovieticusa który cieszy się z ludzkiej krzywdy? Zanim napiszecie że Wy nic nie wysłaliście to samo oglądanie jest wsparciem dla tego procederu. I wiem że zaraz jedyne co dostanę to hejt i tekst żebym jechał im pomóc jak chcę, Tylko że ja nie chcę im pomagać ale też nie wspieram tego co robicie. Nawet jak ktoś się pojawia żeby im pomóc to się naśmiewacie z niego.
#danielmagical #przemyslenia #patostreamy #truestory #afera taguje #przegryw bo tylko takie osobniki to oglądają.
  • 27
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: jesteś jak te baby z wywiadu o marihunale. Po co to komu, a dlaczego? Tylko w tym przypadku "Nie oglądam, nie rozumiem, nie pomagam, ale jestem przeciw" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@jotam_39: No widziałem srają pod siebie a jak nie srają to wtedy wykopki srają że nudy. Coś pominąłem? Jaki jest pozytyw tych streamów? Czy muszę oglądać zoofilię by wiedzieć że to jest złe?
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: oczekujesz, że komuś będzie się chciało opisywać jakiemuś narzekającemu normikowi czemu ogląda patostream? Idź sobie np na tag #tenis i pytaj czemu ktoś ogląda 'guwniare z paletkom' bo ty widzisz w tym bieganie na boki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: możemy się tak licytować cały dzień. Wg mnie prywitywni są widzowie kabaretów. Mam teraz wylewać frustracje w internecie, bo jakiś Janusz ma beke, gdy chłop przebierze się za babe? No #!$%@?, wyjdź z chaty i się przewietrz xD
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Są to dorośli ludzie nie ubezwłasnowolni, bez większych wyroków, mogą robić co chcą i jak chcą bo to ich życie, oraz najważniejsze tak naprawdę oprócz syfu jaki panuje tam to nikomu nic złego nie robią. I nie porównuj zeo czy pedo do meneli bo to #!$%@? abstrakcja jest. Kolejny aspekt pić w swoim domu może każdy, tak samo i stremować jak pije czy sra czy szcza bo nie łamie (jeszcze)
  • Odpowiedz
@Marek_Kodrat: Chłopie coś Ty kużwa napisał XD Jeśli oglądam, nie pisze na czacie (mam #!$%@? w niego), nie donejtuje, nie zamawiam dostaw, aby siedzę jako tzw "ghost" to ONI z tego #!$%@? mają jo? Także proszę Cię chłopie pomyśl :D
  • Odpowiedz