Wpis z mikrobloga

Cześć, sprawa prosta: zarobiłem na krypto prawie 5-cio cyfrową kwotę. W dupie mam podatek od tego, ze zaryzykowalem moimi pieniedzmi. Czy jak bede wyplacal male kwoty tygodniowo załóżmy po 200zł to czy wzbudzi to jakieś podejrzenia? Albo może macie jakieś inne patenty? pozdro

#krypto #bitcoin #usdt #kryptowaluty #zysk #podatki
  • 13
  • Odpowiedz
@Hercen96: wypłacaj w bitomatach do kwoty około 4000 zł jednorazowo. Adresy masz na stronie shitcoins.club
Zapis z kamery z bitomatu maja obowiązek trzymać 6 miesięcy. Może niech inna osoba wypłaca drugim rzutem.
  • Odpowiedz
@Hercen96: nie wzbudzi, ale jak kupisz nowe auto to mogą się zainteresować

a możesz też za krypto kupić złoto i mieć solidną walutę na gorsze czasy - a dodatkowo handel złotem jest nieopodatkowany
  • Odpowiedz
  • 9
@dean_corso: po pierwsze, debilem to mozesz swojego starego nazywac, po drugie, mniejsze transakcje nie sa tak bardzo podejrzane jak gdybym wyplacal po np 1k. nie masz nic do powiedzenia sensownego to sie nie udzielaj
  • Odpowiedz
  • 0
Dzieki za rady :D myslalem jeszcze zeby sprzedac troche na p2p na np zen, wise i wyplacic to w jakims planetcashu czy euronecie. ale z p2p mam zle wspomnienia(ban na revolucie i koncie bankowym) i pytalem supportu zen to trzeba miec konto biznesowe zeby robic jakiekolwiek transakcje zwiazane z krypto
  • Odpowiedz