Wpis z mikrobloga

śmieszki smieszkami ale mamy pewność jak to było?


@Hellicon: ogólnie to było tak, że żona Kaczmarskiego nigdy nie narzekała by ten ją bił, a oskarżyła go córka. Po latach córka przyznała, że kłamała, a ojciec wcale jej i matki nie #!$%@?ł. Z tego co pamiętam, tłumaczyła to tym, że nienawidziła ojca za to, że nigdy nie było go w domu i więcej czasu spędzał jeżdżąc po świecie niż zajmując się rodziną.
  • Odpowiedz
@GrimesZbrodniarz: @JustTheDude @Hellicon @prawdziwy-polak @A330 @RudyZibi @ZarejestrowanyMimoWoli @A330 @Glikol_Propylenowy @WeunianyTrampek

Oczywiście się zesraliście, niby wykop to społeczność gdzie użytkownicy są uczuleni na fałszywe pomówienia o przemoc wobec kobiet itp, ale jeśli chodzi o Kaczmarskiego to nagle hehe bił żonę. Już dawno w środowisku wiadomo, że były to konfabulacje. Wiec gratulacje, wspieracie #p0lka moments i #metoo.
  • Odpowiedz
@Don_Kichot: I po #!$%@? mnie dodajesz, jak ja napisałem tylko:

JAK TO NIE MA WÓDKI, JA #!$%@?Ę!


Czyli #!$%@? zielona melepeto teksty z jego piosenki. Ale ty #!$%@? kładziesz na kaczmara, tylko się zesrałeś "ŁOO BOŻE JAK ONI MOGĄ NA CHŁOPA MÓWIĆ ŻE BABE BIŁ!" #!$%@? ci na grób.
  • Odpowiedz
@Hellicon:

śmieszki smieszkami ale mamy pewność jak to było?


To córka go oskarżała o przemoc, ale później sama się przyznała, że kłamała, jak to ktoś kiedyś powiedział - #!$%@? z nią xD ale memy nadal śmieszą ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Don_Kichot: Ło boże ktoś dodał śmieszny wpis, na stronie ze śmiesznymi obrazkami xD

Nie bierz wszystkiego tak do siebie, a jeśli tak cię to boli to jutro, dla równowagi, mogę kręcić bekę z jego córki bo to zwykła idiotka xD
  • Odpowiedz