Wpis z mikrobloga

Siema, Panowie w krawatach z korpo rzucili nam Voucher do Netflixa na 120zł (4 miesiące).
Chętnie oddam jednej z osób plusującej ten wpis.

Korzystając z chwili dodam, że zamawiając usługi Vectry przeze mnie otrzymacie dodatkowe rabaty / upominki:
- Darmowe miesiące
- Netflix 3 miesiące gratis
- Canal+ Online 6 / 12 miesięcy gratis
- HBO MAX 6 / 12 miesięcy gratis
- Eleven Sports 6 / 12 miesięcy gratis
- ...i coś tam jeszcze wyszponcimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

739-960-205 / PW
16:00 - 23:00
Codziennie, również weekendy i święta


Losowanie sobota (08.07), 19:00.

#vectra #swiatlowod #swiatlowody #internet #wifi #netflix #rozdajo
Excel123 - Siema, Panowie w krawatach z korpo rzucili nam Voucher do Netflixa na 120z...

źródło: Vectra_netflix-2021

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Nie zapominajmy o tym, że gratis za parę miesięcy od podpisania możecie dostać zwiększenie rachunku o kilkanaście-kilkadziesiąt zł "bo inflacja". Wypowiedzieć nie można, bo "to nie jest podstawa". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Excel123 mam Już umowę ponad 2 lata w Vectrze. Chciałbym ją wypowiedzieć i podpisać nową, bo warunki dla "nowych" klientów są dużo lepsze. Jest to możliwe do zrobienia bez żadnej (lub z minimalną) przerwy w dostarczaniu usług?
  • Odpowiedz
@Excel123: nauczcie swoich instalatorów nie naklejać swoich #!$%@? naklejek i ulotek na skrzynkach instalatorskich np. od domofonów. #!$%@? brudasy. a do tego macie #!$%@?ą infrastrukturę, obiecujecie #!$%@? wie jakie prędkości a do mieszkania dochodzi kabel koncentryczny xDD
  • Odpowiedz
@Excel123: Z całym szacunkiem Panie Kamilu, ale Vectra to jedno z najbardziej #!$%@? usług jakie miałem. A to, że opłacają ulotkarzy-zakolaków, którzy wpychają się do klatek i oczywiście muszą mi #!$%@? milion ulotek do skrzynki i rozwiesić #!$%@? plakaciki to już w ogóle doprowadza mnie do szału. xD
  • Odpowiedz
@KisielBB Dokładnie tak jak napisałes, wypowiedzenie w przedostatnim miesiącu a potem rozmowa z utrzymaniem klienta. Dzwonią już 1go dnia z słaba oferta, za drugim razem jest już ciut lepsza a w 3 tygodniu wypowiedzenia 3/3x otrzymałem satysfakcjonującą ofertę
  • Odpowiedz
@KisielBB Nie, przedłużają mi umowę na nowych warunkach. W regulaminie ogólnie jest okres zawarcia umowy na czas nieokreślony, ale robią rabaty na 24 miesiące, więc jeśli złożysz wypowiedzenie o miesiąc za późno będziesz miał nieźle policzony 25 miesiąc ( ͡º ͜ʖ͡º) Już się raz na to nabrałem.
  • Odpowiedz
  • 0
✨️ Czas ogłosić wyniki ✨️

Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

Zwycięzcy:
· @loqtus

Liczba zakwafilowanych osób: 487
Szansa na wygraną: 0.21%

Data przygotowania i zamrożenia listy uczestników: 8 lipca 2023 - 19:00:05.

@Excel123 pamiętaj aby dostarczyć obiecane nagrody.

Gratulujemy wygranym i życzymy kolejnych sukcesów.

Chcesz stworzyć własne #rozdajo? Zajrzyj na stronę Mirko Loteria
  • Odpowiedz
Niestety, nie polecam zawierać umowy z powyższym przedstawicielem, bonusy może są proponowane, ale jest problem, aby to uzyskać, gdy już podpiszecie umowę. Pomimo prób kontaktu, które najcześciej zbywa lub zapewnia, że zostaną włączone, to po ponad 2 tygodniach nie udało się nic włączyć.
  • Odpowiedz