Wpis z mikrobloga

@wieszjo: @kestar No nawet jeśli ze wszystkich wiosek w okolicy się wszyscy zjadą to i tak jest tylko weekend piątek/sobota i sobota/niedziela , w sumie koszty wynajęcia pewnie są giga małe w porównaniu do topowych miast.. ale i tak jakoś nie klei mi sie to w całość xD
  • Odpowiedz
@quaz2020: smalec i taternik pewnie dostaja z 500 pln do podzialu albo nawet i to nie bo zapewne maja oplacony jakis hotel teansport i bekstejdz czyli czipsy i tania wóda, nie zdziwilbym sie tez ze oprocz zakwaterowania i transportu nic nie dostaja bo tucznik robi to zeby popisac sie przed szmatlawcem i reszta kmiotow od multipli
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: Często są to pralnie brudnych pieniędzy. Nie ważne czy interes się kręci. Po prostu nabijają zyski na kasach fiskalnych jakby odwiedzało je tysiące klientów, chociaż w rzeczywistości są to tylko weekendowe pipidówy.
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: okuninka to najwieksza imprezownia w okolicach na wakacje... tam trudno znalezc w tym terminie miejscowke do spania. Jeden wielki osrodek wypoczynkowy... tam nawet bankomaty 1 wrzesnia zwijaja... a przez 2 miesiace to jak w mielnie
  • Odpowiedz
@wieszjo: okuninka to przez 2 miesiace wakacji to mielno... tylko 2 miesiaec pozniej siee wszystko zamyka nawet bankomaty zabieraja.
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: zobacz nawet na olx ile masz domkow pol namiotowych itd. bylem wiele razy.... raz przejazdem 1 wrzesnia... i faktycznie juz wszystko bylo zwiniete:D
  • Odpowiedz
@Geno: Już sprawdzałem po pierwszym twoim poście i od razu google samo dopowiada 'noclegi' po wpisaniu niepełnej miejscowości ,więc pewnie masz racje i wierze na słowo.Zresztą jakoś mi sie kojarzyła ta nazwa miejscowości już na pewno kiedyś coś o tym słyszałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: Ogolnie fajna opcja na wakacje ale imprezowni malo bo 2 czy 3 i wszystkie tymczasowe nawet w jednej kibla nie bylo ostatnio za plot sie chodzilo albo do domku... tam gdzie on jedzie to ogrodzone pastwistko z barem i scena.
  • Odpowiedz
@ZwyklyRoman: moze po prostu ludzie przerzucili sie na wioskach z remiz do takich klubów. Pewnie w tyg to jest miejsce do żłopania piwa jak w ranczu a w weekandy jakies wystepy. Ja osobiscie jak byłem na studiach czesto lepiej sie bawiłem w takich klubach na wsiach niz w jakims lansiarskim miejscu. Największy problem tylko by ochrona dobra była by po głowie nie zarobić butelką, szklanką itd.
  • Odpowiedz
@Geno: To jak to jest ogrodzone pastwisko wynajęte na 2 miesiące wakacji w takim turystycznym miejscu nad tym jeziorem to chyba wychodzi na to ,że to jednak złoty biznes tymczasowy ,a nie że to ledwo działa XD

@ziko100 No takie balety są ryzykowne tym bardziej jak nie jesteś u siebie XD

aż mi sie przypomniał ten mem przez tą dyskusje
ZwyklyRoman - @Geno: To jak to jest ogrodzone pastwisko wynajęte na 2 miesiące wakacj...

źródło: wiejska-dyskoteka

Pobierz
  • Odpowiedz