Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Scenka, rozmowa pewna:
Matka mojej dziewczyny: Wydałeś 35zł na obiad (na wagę), tam miałbyś obiad za 20zł...
Ja: Ja się tym nie przejmuję, zarabiam tyle, że za 0,5h zapominam ile wydałem (20k miesięcznie)
Matka dziewczyny: O i widzisz, to dopiero mieć dobrze takiego męża...
Dziewczyna: I co z tego skoro nawet cheeseburgera z Mcdonald's nie kupi...
Ja: Ja gardzę takiego rodzaju żywnością i nie jem.

Powstrzymałem się od odpowiedzi, że lepiej mieć gołodupca który kupi chesseburgera. A już takowego miała i nie muszę mówić jak to się skończyło na dłuższą metę. No ale u kobiet chyba wyciąganie wniosków oraz logiczne myślenie to tak... średnio funkcjonuje. Gołodupiec naobiecuje wszystko kobiecie i to co dziwne - on ma większe szanse niż taki bogacz który nie wydaje pieniędzy na byle co. Dlatego chyba dziewczyna niebawem ode mnie sama odejdzie na poczet faceta który jej wszystko obieca a potem będzie płacił alimenty bo jak pojawi się wpadka to odejdzie ;)

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #takasytuacja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 107
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Sory, że tak długo nie odpisywałem - teraz to sobie poprawię humor xD
@Tomba: Tak? Jak mi znajdziesz w małej miejscowości na zachodzie kawalerkę tańszą niż w Polsce (oczywiście porównanie mała miejscowość w Polsce vs mała miejscowość na zachodzie) - daję 100zł :D
@bin-bash: co to znaczy robić słabe bajty? Ja mam terabajty na kompie i jestem kimś! Bajty to Wy macie biedaki :D
@
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kruweczka: czyżby dlatego, że jesteś "#!$%@?" a Twój chłopak jest alfonsem? ;)
Nie no żarty, żartami [poziom wykopu] do którego się zniżyłem bo śmieszyły mnie te ich kompleksy.
A tak na poważnie - gratuluję mu serdecznie sukcesu życiowego.
Pytanie - na czym tak dobrze zarabia? Czym się dokładnie zajmuje oraz specjalizuję? Może i ja się przebranżowię? :) Cenię takie osoby.

  • Odpowiedz
odejdzie od ciebie bo masz nieleczony autyzm, co widać w cytatach z rozmowy z matką i w samym wpisie,

nie z powodu cheeseburgera


@heniek_8: #!$%@? wypraszam sobie i piszę to nieironicznie.

Jestem osobą na spektrum autyzmu. Owszem, w relacjach z innymi mierzę się z przeciwnościami, o których przeciętna osoba nie wie.

Owszem, część z moich zachować, z powodu tego jaki jaki jestem, jest dziwna dla innych. Ale porównywianie mnie do #!$%@?
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @zielonzielon: ja już 0,5h po napisaniu tego wątku cisnę bekę z dupopiekących wykopków na punkcie moich zarobków a Ty wszystko bierzesz na poważnie... matko święta jak oni muszą się w codziennym życiu męczyć na depresję z takim podejściem do życia :D


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
  • Odpowiedz