Wpis z mikrobloga

Jestem tak stary, że pamiętam iż w "aferze o parawany" chodziło o to że ludzie o 6:00 rano przychodzą na plaże i grodzą sobie najlepsze miejsca przy samym morzu, po czym wracają do hotelu spać dalej, budzą się, jedzą śniadanie i wracają o 9:00 gotowi zrobić aferę jeśli ktoś im te parawany złożył i się opala na "ich" pustym miejscu.... Tymczasem ludzie którzy czytają tylko nagłówki i oglądają obrazki przekształcili to w ogólny hejt na same parawany, że to obciach, wstyd i wiocha. Moja #niepopularnaopinia - parawany są spoko, jeśli tylko umiemy kulturalnie z nich korzystać zagradzając sobie tylko tyle miejsca ile zajmuje nasz ręcznik/koc/mata. Parawany chronią przed wiatrem, przed słońcem, przed palącym papierosy somsiadem z ręcznika obok, przed dziećmi biegającymi między kocami, które stopami rozrzucają piach po twarzach opalających się osób itp. więc są wspaniałe i przydatne <3 a cały hejt rozpętali zakompleksieni troglodyci którzy muszą czytać artykuły o tym jak mają żyć #parawany #afera #wakacje #urlop #morze #plaza #opalajsiezwykopem #opinia #bekazpodludzi #parawanysaspoko
zafrasowany - Jestem tak stary, że pamiętam iż w "aferze o parawany" chodziło o to że...

źródło: parawany

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 27
@massbombing_return: Co za idiotyzm XD To już samo położenie ręcznika wg twojego rozumowania jest zaanektowanej publicznej plaży do prywatnych celów, bo przecież tylko ja tam będę leżał przez jakiś czas ( ͡° ͜ʖ ͡°) Parawan wbijasz na parę godzin w piasek i na koniec wyciągasz, to nie ogrodzenie z zalanymi fundamentami więc wyluzuj z tą prywatnością i grodzeniem. Poza tym mało kto posiada parawan, to po prostu
  • Odpowiedz
Parasol ma np. mniejszą powierzchnię.


@massbombing_return: :D
no dobra, to 3 parasole są spoko, dwa namioty plażowe też, ale parawan już nie :D
Problemem jest grodzenie pół plaży, żeby dzieciom ogrodzić prywatną piaskownicę i basenik, a nie sam parawan. Tak samo, jakby ktoś porozkładał ręczniki i koce, żeby jak najwięcej miejsca zagrodzić.
I piszę to jako osoba, która dosłownie 3 razy rozkładała parawan z rodziną
  • Odpowiedz
@zafrasowany @NieBendePrasowac Kłócicie sie z retardem który nigdy nad morzem nie był bo inaczej wiedziałby, że bez parawanu masz ciągle piasek w ryju przez wiatr.Nikt nie ustawia parawanu dla jaj czy zajęcia jak najwięcej miejsca


@sedziakalosz: chyba byłeś tylko nad polskim morzem xD. Jakoś w wielu miejscach w ogóle nie zobaczysz parawanów, ciekawe dlaczego
  • Odpowiedz
@zafrasowany

przed palącym papierosy somsiadem z ręcznika obok


Gówno prawda, na wykopie piszą że dym papierosowy przejdzie nawet z jednego balkonu do okna drugiego mieszkania, to taki parawan nie jest żadną przeszkodą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz